Żabka dowiezie zakupy w plener. Usługa już prawie w całej Polsce

i

Autor: pixabay

Zakupy

Żabka Jush dowiezie zakupy w plener. Usługa już prawie w całej Polsce

2023-06-14 15:42

Żabka Jush ma ciekawą ofertę wakacyjną. Użytkownicy aplikacji będą mogli korzystać z opcji dowozu zakupów w plener. Dodatkowo aplikacja ruszyła także z aktywacją konsumencką, polegająca na polowaniu na ukryte w przestrzeni miejskiej i sieci kody promocyjne.

Żabka Jush dowiezie zakupy w plener

Żabka Jush ruszyła właśnie z kampanią „Zamawiaj tam, gdzie się dzieje! Do domu i w plener”, która potrwa do końca wakacji. Dowozy w plener do niedawna były dostępne wyłącznie w Warszawie, ale teraz usługa pojawiła się także w innych miastach, będących w zasięgu aplikacji – Gdańsku, Sopocie, Krakowie, Katowicach, Poznaniu i Piasecznie.

Zakupy można zamówić do najpopularniejszych miejsc wypoczynkowych danych miast, takich jak parki i plaże.

- Kurierzy dowiozą potrzebne zakupy nie tylko do domu czy biura, ale także wszędzie tam, gdzie spędza się lato w mieście - informuje biuro prasowe Żabka Jush. 

Poszukiwanie promocji w przestrzeni miejskiej

Oprócz dowozów w plener użytkownicy aplikacji będą mogli pobawić się w poszukiwaczy skarbów. 

- To pierwsza i jedyna taka akcja w kategorii skierowana do konsumentów na polskim rynku. Została ona oparta na klasycznym schemacie „poszukiwania skarbów”, w której użytkownicy muszą dotrzeć do danej lokalizacji by odnaleźć daną promocję. Dlatego, żeby z niej skorzystać trzeba zeskanować specjalny kod QR lub wpisać w aplikacji hasło umieszczone na kreacji - informuje Żabka Jush. - Kody oraz hasła zostały ukryte między innymi w rozsianych po całej Warszawie, Gdańsku i Krakowie billboardach, citylightach i plakatach. Dodatkowo znaleźć będzie można je w mediach społecznościowych aplikacji, a także w promocyjnych materiałach wykorzystywanych w internecie. Każdy z nich to inna zniżka, dzięki której użytkownicy zapłacą mniej za zakupy w usłudze. 

Jak podkreśla Żabka Jush, promocje będą regularnie aktualizowanie, dlatego warto wracać do odkrytych już miejsc. 

Czy wciąż opłaca się jeździć na zakupy do Niemiec?