Biedronka

i

Autor: Marcin Wziontek/SUPER EXPRESS

Zakupy

W Biedronce zrobisz zakupy z darmową dostawą. Jest jednak haczyk

2023-06-14 15:45

Dostawa zakupów z Biedronki w ramach usługi BIEK do końca maja będzie bezpłatna. Klienci mogą zamawiać do domu m.in. warzywa, owoce, mięso, ryby, napoje, przekąski i lody. Aby skorzystać z darmowej dostawy, trzeba jednak spełnić kilka warunków.

BIEK to usługa szybkiej dostawy zakupów z Biedronki. Klienci, za pośrednictwem aplikacji Glovo, mogą zamawiać do domu produkty z Biedronki przez 7 dni w tygodniu w godzinach w godzinach 8:00 – 23.00. Za zakupy można zapłacić zarówno w aplikacji Glovo, jak również gotówką przy odbiorze zamówienia.

- W ofercie usługi jest ponad 1300 produktów marek własnych Biedronki oraz innych marek dostępnych na rynku. Dzięki zakupom w BIEK ekspresowo otrzymamy m. in. warzywa, owoce, mięso, ryby, napoje, przekąski i lody – wylicza Bartosz Piśniak, menedżer ds. projektów cyfrowych w sieci Biedronka.

Dostawy z Biedronki realizowane są na terenie Łodzi, Warszawy, Krakowa, Gdańska, Wrocławia i Poznania, ale tylko w wyznaczonych strefach, zlokalizowanych w pobliżu mikrocentrum dystrybucyjnego. W Łodzi, Gdańsku i Wrocławiu są po 2 takie strefy, w Krakowie – 3, w Warszawie – 5, a w Poznaniu tylko jedna. Dostępność usługi można sprawdzić w aplikacji Glovo - jeśli klient znajdzie się w jednej z obsługiwanych stref, pojawi się aktywna ikona BIEK.

Standardowy koszt dostawy w BIEK, w zależności od wartości zamówienia, wynosi od 6,99 zł do 35 zł. Do końca maja dostawa zakupów z Biedronki będzie jednak bezpłatna, o ile wartość zamówienia przekroczy 75 zł.

21-letni kierowca BMW jechał autostradą pod prąd