Wypadek na A1

i

Autor: mat. policji

WYPADEK na A1! Dachowanie samochodu koło Łodzi. Są ranni! ZDJĘCIA, AKTUALIZACJA

2021-07-07 13:07

Groźny wypadek na A1. Dachowanie samochodu osobowego jest przyczyną porannych utrudnień na autostradzie A1 koło Łodzi. Dwie osoby zostały poszkodowane. Dla kierowców jadących w stronę Gdańska, zorganizowany został objazd.

AKTUALIZACJA: W środę po południu, policja opublikowała oficjalny komunikat dotyczący wypadku na A1:

7 lipca 2021 roku tuż przed godziną 7:00 w Tuszynie w powiecie łódzkim wschodnim doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Na 326 kilometrze autostrady A-1 w kierunku Łodzi dachowała toyota, którą podróżowało dwóch mężczyzn: 29-letni kierowca i 28-letni pasażer. Chwilę po zdarzeniu przypadkowi świadkowie próbowali pomóc poszkodowanym. Pierwszy na miejscu wypadku zjawił się patrol ruchu drogowego z koluszkowskiej komendy, który natychmiast opatrzył rannych mężczyzn. Podróżujący toyotą zostali przetransportowani lotniczym pogotowiem ratunkowym do szpitali w Łodzi. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Tuszynie. Utrudnienia w ruchu trwały kilka godzin, gdyż na miejscu pracowali policjanci i strażacy. Policjanci dziękują wszystkim osobom, które zareagowały na zdarzenie drogowe i zatrzymały się w pobliżu, aby pomóc poszkodowanym.

Groźny wypadek na autostradzie A1. Jak informuje GDDKiA, na wysokości miejscowości Wielkopole, między węzłami Tuszyn, a Łódź-Południe, doszło do dachowania samochodu osobowego.

Jak informuje dyżurny Punktu Informacji Drogowej GDDKiA, w wypadku poszkodowane zostały dwie osoby.

Jezdnia w kierunku Gdańska jest zablokowana.

Zorganizowany został objazd: zjazd na węźle Tuszyn na DK12 do S8 (węzeł Rzgów); Powrót na A1 na węźle Łódź Południe.

Raport z anteny 6.07, godz.10