Na sygnale

Wybuch gazu na Piłsudskiego w Łodzi. Na ulicy wylądował śmigłowiec LPR

2024-06-14 10:56

W piątek (14 czerwca) w jednym z budynków w pobliżu skrzyżowania al. Piłsudskiego i ul. Kilińskiego doszło do wybuchu gazu. Na miejsce przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. W wyniku eksplozji poszkodowana został 33-letni mężczyzna.

W piątek (14 czerwca) po godz. 9 w jednym z budynków przy al. Piłsudskiego doszło do wybuchu gazu. Eksplozja miała miejsce w kamienicy pomiędzy ul. Kilińskiego i Targową.

Na miejsce przyjechały 3 zastępy straży pożarnej. Na al. Piłsudskiego wylądował także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. W wyniku eksplozji ranny został 33-letni mężczyzna, który prowadził w budynku prace serwisowe.

- Mężczyzna z poparzeniami górnych dróg oddechowych został przetransportowany Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala - poinformowała asp. Kamila Sowińska z Komendy Miejskiej Policji w Łodzi. - Na miejscu trwają czynności wyjaśniające okoliczności tego zdarzenia.

Na al. Piłsudskiego w pobliżu skrzyżowania z ul. Kilińskiego szybko powstały duże utrudnienia w ruchu.

- Na czas lądowania śmigłowca na al. Piłsudskiego zamknięta dla ruchu została al. Piłsudskiego w kierunku wschodnim - poinformował kpt. Łukasz Górczyński z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi.

Jak dobrze znasz województwo łódzkie? Który powiat zaznaczono na mapie? [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Na mapie zaznaczono powiat…
quizpowiat
Listen on Spreaker.