Rozpoczyna się Lato w Teatrze. Sprawdź, co przygotował łódzki Teatr Powszechny

i

Autor: Google Street View

Łódź

Teatr Powszechny przygotował specjalną ofertę na lato. „Bilety w wakacyjnych cenach”

2024-06-14 12:47

Teatr Powszechny w Łodzi przygotował dla widzów specjalną, letnią ofertę. W czerwcu i lipcu łódzki teatr wystawi kilkanaście przedstawień, na które bilety będą ponad dwa razy tańsze niż przed wakacjami. Kolejna edycja akcji "Lato w Teatrze" rozpocznie się w poniedziałek (17 czerwca).

Teatr Powszechny w Łodzi ponownie wydłuży sezon artystyczny. Spektakle będzie można oglądać także w czerwcu i lipcu.

- Bardzo cieszę się, że zaproponowana przez nas wiele lat temu formuła grania w czasie wakacji tak świetnie się przyjęła. Bardzo lubimy ten intensywny czas wakacji w teatrze. Dla wielu widzów to znakomita okazja, aby nadrobić zaległości - dlatego w czerwcu i lipcu zagramy również prapremiery i premiery minionego sezonu - mówi dyrektorka Teatru Powszechnego w Łodzi Ewa Pilawska. - Wakacyjne przedstawienia cieszą się wielkim zainteresowaniem wśród łodzian i odwiedzających Łódź turystów, co roku gramy przy pełnych widowniach.

W sezonie letnim na Małej Scenie będzie można zobaczyć spektakle: "Dotknąć pustki", "Korepetycje z miłości", "Kto chce być Żydem?", "Replay", "Bim-Bom-Boom! Pracoholiczna komedia romantyczna", "Maria" oraz "Uciekinierki". Na Dużej Scenie zobaczymy natomiast spektakle: "Chciałem być", "Pozory", "Szalone nożyczki", "Rodzina" i "Biedermannowie".

Bilety na spektakle na Małej Scenie kosztują 30 zł, a na Dużej Scenie - 40 zł. Wejściówki można kupić przez internet, w kasie teatru oraz w biletomacie w Galerii Łódzkiej.

- Bilety na wszystkie przedstawienia proponujemy w wakacyjnych cenach – to ukłon w stronę łodzian, podziękowanie za kolejny wspólny sezon, takie nasze podsumowanie, a także przypomnienie, że w działalność teatrów wpisana jest misja i myślenie o dostępności do kultury dla wszystkich – dodaje Ewa Pilawska.

Spektakle w ramach akcji „Lato w Teatrze” będą wystawiane od 17 czerwca do 29 lipca. W sierpniu Teatr Powszechny będzie zamknięty. Artyści powrócą na scenę we wrześniu.

Czy wiesz z jakiego filmu pochodzi ta piosenka?

Pytanie 1 z 15
Whitney Houston zaśpiewała piosenkę „I Will Always Love You” w filmie:
Lubelskie. Dziewczynki wtargnęły na jezdnię. Przerażające nagranie. "Raczej uratował im życie"