Fala

i

Autor: mat. prasowe

Łódź

Lato na Fali. Jakie atrakcje przygotował na wakacje łódzki aquapark?

2024-06-13 10:34

Klubowa Noc Świętojańska, nocne pływanie, zabawy w stylu hawajskim lub w klimacie wakacyjnego Mielna – to niektóre z atrakcji, jakie przygotował na wakacje łódzki Aquapark Fala. W letnie weekendy coś dla siebie znajdą zarówno starsi, jak i młodsi łodzianie.

Łódzki Aquapark Fala przygotował na lato liczne atrakcje. Na każdy wakacyjny weekend zaplanowano wydarzenia, w których będą mogli uczestniczyć łodzianie spędzający lato w mieście.

- Wakacje to dla nas najgorętszy okres w roku, dlatego chcemy, aby każdy letni weekend był wyjątkowy i obfitował w niezapomniane wrażenia. Planujemy mnóstwo atrakcji dla całych rodzin, ale nie zabraknie też wydarzeń wyłącznie dla osób dorosłych - zapowiada Anna Duda z działu marketingu Fali.

22 czerwca – Klubowa Noc Świętojańska

W sobotę (22 czerwca) Fala świętować będzie Noc Świętojańską. Impreza rozpocznie się o godz. 22:00 i potrwa do godz. 3:00 nad ranem w niedzielę. Na terenie zewnętrznym Aquaparku staną dwie sceny muzyczne dla miłośników brzmień progressive house, melodic techno i techno peak time oraz hip hop, R’n’B i dance. Zagra na nich 11 didżejów i didżejek. Do północy będzie czynny basen wypływowy oraz ekstremalna zjeżdżalnia Kamikaze. Nie zabraknie też baru, strefy gastronomicznej z grillem, leżaków i akcesoriów plażowych oraz sobótkowych dekoracji i oświetlenia. Impreza tylko dla osób dorosłych.

29-30 czerwca – Weekend Dmuchańców

W ostatni weekend czerwca na Fali pojawią się „dmuchańce”. Na trawie obok piaszczystych plaż (w pobliżu siłowni plenerowej) stanie aż 5 dmuchanych obiektów: 2 zjeżdżalnie (Tygrysek i Potworek), tor przeszkód Big Ballers (Mega Kule), dmuchany plac zabaw Dżungla oraz zjeżdżalnia Krokodylek. „Dmuchańce” będą dostępne w godz. 11:00–17:00.

6-7 lipca – Bajkowa Fala: Piraci

6 i 7 lipca w godz. 11:00–17:00 na Fali prezentowane będzie fabularyzowane przedstawienie „Piraci”. Wśród towarzyszących mu atrakcji pojawią się szczudlarze, akrobaci i kwartet smyczkowy z muzycznymi hitami wszech czasów. Zaplanowano także animacje tematyczne w kostiumach, bańki mydlane, balonowe figurki oraz gry i zabawy dla całych rodzin.

13-14 lipca – Hawajskie Klimaty

Weekend 13–14 lipca upłynie na Fali w klimatach hawajskich. Na terenie zewnętrznym stanie m.in. tor do skimboardingu oraz symulator deski surfingowej. Nie zabraknie również animacji w stylu hawajskim oraz innych atrakcji tematycznych.

20 lipca – Nocne Pływanie

W sobotę, 20 lipca, godz. 22:00 rozpocznie się Nocne Pływanie, czyli okazja do skorzystania z basenów zewnętrznych pod rozgwieżdżonym niebem. Tej nocy zaplanowano też projekcję filmową oraz występ stand-upera Adama Sobańca. Bilet normalny na Nocne Pływanie kosztuje 45 zł, a ulgowy – 35 zł. Wydarzenie przeznaczone jest dla osób powyżej 16. roku życia.

27-28 lipca – Mielno na Fali

W ostatni weekend lipca na Fali zagoszczą klimaty znane z wakacyjnego Mielna. Będą piłkarzyki, wata cukrowa, strzelnica, cymbergaj, automat bokser, żywe maskotki, tatuaże, warkoczyki, dmuchany dart, megabańki mydlane czy wytwornica baniek. W wydarzeniu można wziąć udział w sobotę i niedzielę (27 i 28 lipca) w godz. 11:00–17:00.

- Oczywiście zapraszamy nie tylko w wakacyjne weekendy - dodaje Anna Duda. - Codziennie aż do 1 września „porywamy do relaksu” całe rodziny. Animatorki poprowadzą zabawy dla najmłodszych i ich rodziców. Będzie skręcanie balonów, puszczanie baniek mydlanych, tańce w wodzie przy muzyce w basenie rekreacyjnym, rzuty do celu czy wodne pistolety.

Jak dobrze znasz województwo łódzkie? Który powiat zaznaczono na mapie? [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Na mapie zaznaczono powiat…
quizpowiat
Słowackie Tatry Wysokie pozytywnie zaskoczyły turystów