Relaks, basen i… mecz. Aquapark Fala zaprasza do specjalnej strefy kibica

i

Autor: www.lodz.pl

Wydarzenia w Łodzi

Relaks, basen i… mecz. Aquapark Fala na wspólne oglądanie meczu z Austrią

2024-06-19 10:08

Zbliża się kolejne spotkanie Polaków podczas Mistrzostw Europy 2024. Aby je obejrzeć warto wybrać się do Aquaparku Fala, gdzie będzie można obejrzeć mecz z basenu. To może być bardzo ciekawe przeżycie.

Wielkimi krokami zbliża się kolejny mecz Polaków podczas Mistrzostw Europy. Nasze orły zagrają z Austrią w najbliższy piątek o godz. 18. Termin sprawia, że może pojawić się dylemat – oglądać mecz czy skupić się na odpoczynku po tygodniu pracy. Ale można to ze sobą połączyć! Aquapark Fala zaprasza do swojej strefy kibica, gdzie będzie można obejrzeć mecz z basenu.

Przy basenie wypływowym na terenie zewnętrznym Fali stanie ogromny ekran plenerowy, na którym zostaną wyświetlone wszystkie trzy mecze grupowe reprezentacji Polski w ramach Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej. Nie zabraknie też flag, reprezentacyjnych gadżetów i innych piłkarskich atrakcji.

To ciekawa atrakcja nawet dla osób, które nie śledzą regularnie piłkarskich zmagań. Obejrzenie emocjonującego widowiska w takich warunkach może być niepowtarzalnym przeżyciem.

Aby obejrzeć spotkanie należy przyjść do Aquaparku Fala w najbliższy piątek, 21 czerwca o godz. 18:00.

Tramwaje znikają ze szczecińskich Pomorzan

QUIZ. Największe skandale Euro. Ile o nich wiesz?

Pytanie 1 z 9
Polska na Euro 2008 zremisowała mecz z Austrią po kontrowersyjnym rzucie karnym. Kto wtedy był sędzią?