Piłka nożna, reprezentacja polski

i

Autor: Tomasz Radzik/SUPER EXPRESS

Quiz

Jak dobrze pamiętasz występy polskich piłkarzy na Mistrzostwach Europy? [QUIZ]

2024-06-22 17:17

Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej w 2024 roku odbędą się w Niemczech. Będzie to już 17. turniej o mistrzostwo starego kontynentu. Czy pamiętacie, jak radzili sobie Polacy we wcześniejszych edycjach tego turnieju? Sprawdźcie swoją wiedzę w naszym quizie. Tylko prawdziwy kibic odpowie poprawnie na wszystkie pytania.

Rusza 17. turniej o Mistrzostwo Europy w Piłce Nożnej. Na przełomie czerwca i lipca 2024 roku o tytuł najlepszej drużyny starego kontynentu rywalizować będą w Niemczech reprezentacje 24 państw. Mimo perturbacji w eliminacjach, w finałowym turnieju wystąpi też reprezentacja Polski. Grupowymi rywalami biało-czerwonych będą reprezentacje Holandii, Austrii i Francji.

Odpowiedź na pytanie, jak wypadną Polacy na Euro 2024 poznamy dopiero za jakiś czas, ale już dziś możecie odpowiedzieć na pytania... jak radzili sobie polscy piłkarze na poprzednich 16 turniejach o Mistrzostwo Europy. Przygotowaliśmy dla was quiz, w którym możecie przekonać się, jak dobrze pamiętacie występy polskich piłkarzy na Mistrzostwach Europy. Tylko prawdziwy kibic będzie znał odpowiedzi na wszystkie pytania.

Jak dobrze pamiętasz występy polskich piłkarzy na Mistrzostwach Europy?

Pytanie 1 z 10
W ilu turniejach Mistrzostw Europy w piłce nożnej wystąpiła reprezentacja Polski?