telewizja

i

Autor: Pexels

Quiz

Czy rozpoznasz seriale po słowach kluczach? Sprawdź swoją wiedzę w naszym quizie!

2023-06-21 15:34

Uwielbiamy je oglądać, zapominając czasem o tym, co dzieje się dookoła. Seriale wciągają, zaskakują, szokują, czasami śmieszą czy wzruszają. Czy rozpoznasz seriale po słowach kluczach? Z tym quizem poradzą sobie tylko prawdziwi fani małego ekranu.

Seriale, czyli jeden z ulubionych gatunków Polaków

Polacy kochają oglądać seriale. Zarówno młodzież, jak i dorośli odbiorcy mają swoje perełki, które pochłaniają ich czas. Szczególnie, że w ostatnim czasie pojawia się coraz więcej platform streamingowych, proponujących przede wszystkim taką formę filmu. Również w telewizji nie ma dnia, by nie pojawił się jakiś serial. Często są one puszczane nawet w godzinach największej oglądalności, jak chociażby "Na Wspólnej" czy "M jak Miłość".

Chętnie oglądamy też seriale zagraniczne. Wielkim hitem są takie produkcje jak "Przyjaciele", "Gra o Tron", "Biuro" czy nawet popularne ostatnio seriale tureckie.

Dla miłośników seriali przygotowaliśmy specjalny quiz, w którym należy podać nazwę produkcji. Co istotne, odgadnąć musicie ją po zaledwie kilku słowach kluczach. To zdecydowanie zadanie tylko dla prawdziwych fanów małego ekranu. Sprawdźcie, czy sobie poradzicie.

Czy rozpoznasz seriale po słowach kluczach? Sprawdź swoją wiedzę

Pytanie 1 z 10
Rodzina, władza, romanse nawiązują do serialu...

Loty czarterowe z Łodzi