nieruchomości

Nowe mieszkania w Łodzi. Pojawią się nieopodal Atlas Areny i dworca Łódź Kaliska

2024-06-24 12:36

W lipcu tego roku ma rozpocząć się realizacja czwartej już łódzkiej inwestycji spółki Yuniversal Development. Tym razem nieruchomość zlokalizowana jest w okolicy Atlas Areny i dworca Łódź Kaliska. W budynku znajdą się łącznie 134 mieszkania o zróżnicowanym metrażu.

Nowe mieszkania powstaną w okolicy Atlas Areny

W lipcu 2024 roku ma się rozpocząć realizacja czwartej już łódzkiej inwestycji spółki Yuniversal Development, o której głośno zrobiło się za sprawą tzw. Białej Kamienicy, powstającej u zbiegu ul. Zachodniej z ul. Więckowskiego.

Tym razem nowe budynki zaplanowano na Karolewie, a dokładnie na ulicy Karolewskiej 60.

Na pustej działce powstaną dwa ośmiokondygnacyjne budynki mieszkalne, które zostaną wzniesione na podziemnej hali garażowej. Będą w nich łącznie 134 mieszkania o zróżnicowanym metrażu: od kawalerek po lokale 4-pokojowe.

Do mieszkań zostały zaprojektowane balkony w różnych metrażach i konfiguracjach, a na parterze – prywatne ogródki. W jednym z budynków przewidziano także lokal usługowy.

Deweloper zapowiada, że przyszli mieszkańcy będą mieć do dyspozycji rowerownie i wózkownie, a na terenie wspólnym – plac zabaw dla dzieci.

Poza podziemny garażem na posesji będzie też 16 miejsc parkingowych na poziomie gruntu, w tym osiem dla osób z niepełnosprawnościami.

'Na działce trwają już prace przygotowawcze do rozpoczęcia budowy: porządkowanie terenu i przenoszenie podziemnych sieci. Roboty stricte budowlane zamierzamy rozpocząć w lipcu" – przekazał Wojciech Czyżewski, wiceprezes zarządu Yuniversal Development.

Spółka ta poza Białą Kamienicą zrealizowała w Łodzi jeszcze dwie inne inwestycje mieszkaniowe: Apartamenty Chojny przy ul. Łazowskiego i Osiedle DzwoNowa przy ul. Dzwonowej.

Michał Wiśniewski pokazał 20-letnią córkę. Od Fabienne ciężko oderwać wzrok!
Sonda
Masz mieszkanie własne czy wynajęte?