Leoś

i

Autor: Emerald Star PL - Hodowla kotów Rosyjskich Niebieskich

wyróżnienie

Najpiękniejszy kot na świecie wśród kotów rasy rosyjski niebieski. Mieszka w Łódzkiem!

2024-04-23 17:37

Każdy zwierzak dla swojego właściciela jest najpiękniejszy. Są jednak również takie, które zdobywają wyróżnienia w konkursach na całym świecie. Leoś właśnie otrzymał tytuł Najpiękniejszego Kota Milenium 2023 we Włoszech. Domowa hodowla, do której należy najpiękniejszy na świecie kot rasy rosyjski niebieski, mieści się Tomaszowie Mazowieckim.

Najpiękniejszy na świecie kot swojej rasy. Mieszka w Tomaszowie!

We Włoszech miało miejsce wyjątkowe wydarzenie. Chodzi o World Cat Show in Italy, podczas którego wręczono nagrodę dla Najpiękniejszego Kota Milenium 2023.

Dlaczego o tym piszemy? Ponieważ to właśnie kociak z Łódzkiego zdobył ten zaszczytny tytuł! Leoś, rosyjski niebieski, w panelu podstawowym wygrał porównania z innymi kotami swojej rasy. Następnie otrzymał nominację do panelu Best in Show, gdzie również nie miał sobie równych. Otrzymał najwyższy tytuł General.

Leonard należy do domowej hodowli rasy rosyjski niebieski spod znaku Emerald Star *PL, którą prowadzi Beata i Paweł Forczmanowiczowie. Na co dzień mieszkają wraz ze swoimi wyjątkowymi czworonogami w Tomaszowie Mazowieckim. Jak przekazali nam opiekunowie Leosia, nestorką linii jest kotka Noori sprowadzona z Czech.

Leonard szykuje się już na kolejny konkurs

Leoś wraz z jego opiekunka nie zamierzają jednak spoczywać na laurach. Dowiedzieliśmy się również, że w tej chwili są już na Malcie, gdzie przygotowują się do kolejnej wystawy. Trzymamy kciuki!

Co chcielibyście usłyszeć o sobie? | WYWIADEX Radio ESKA Iza Zabielska

Koty pragną oddychać wolnością. Pomóc mogą tylko ludzie. Trwa zbiórka na „Koci Raj” w Głownie