rutkowski

i

Autor: Podlewski/ AKPA

gwiazdy

Krzysztof Rutkowski bożyszczem kobiet! Były detektyw ujawnił treść listów od adoratorek!

2024-05-24 11:07

Krzysztof Rutkowski znany jest z zamiłowania do bogactwa i pięknych kobiet. Choć tworzy obecnie szczęśliwy związek z Mają Rutkowski, nie ukrywa, że dostaje listy od adoratorek. Poinformował nawet o ich treści. Jesteście ciekawi, co wielbicielki do niego piszą?

Krzysztof Rutkowski nie może opędzić się od kobiet!

Krzysztof Rutkowski od lat tworzy szczęśliwy związek z Mają Rutkowski, z którą w maju odnowił przysięgę małżeńską przy okazji pierwszej komunii syna. Impreza, jak każda w rodzinie Rutkowskich, była z przytupem! W hotelu pod Łodzią pojawiło się mnóstwo gości, a przyjęcie rozkręcił zespół disco polo.

Chociaż w przeszłości Rutkowski zdradzał żonę, do czego sam się przyznał, obecnie jest wierny swojej wybrance. Nie ukrywa jednak, że nie może opędzić się od kobiet! Jak się okazuje, były detektyw dostawał nawet listy miłosne!

Rutkowski bożyszczem kobiet! Ujawnił treści listów od adoratorek

W dwugodzinnym wywiad u Żurnalisty, w którym wystąpił Krzysztof Rutkowski, pojawiło się wiele pytań dotyczących zarówno życia zawodowego, ale również prywatnego.

Przyznał, że były czasy, kiedy kobiety lgnęły do niego jak muchy, nawet kiedy przebywał w areszcie! A co pisały do niego adoratorki?

"Że mnie podziwiają, że są ze mną, że chcą się ze mną spotkać, żebym poprosił o możliwość widzenia. (...) Tym kobietom się wydaje, że człowiekowi jest źle, że jak one pomogą temu człowiekowi, to on z nimi będzie. (...) Tych listów była masa" - wyznał detektyw celebryta.

Tak kiedyś wyglądał Krzysztof Rutkowski. Na zdjęciach z młodości ciężko go rozpoznać!

Tak mieszka rodzina Rutkowskich. Bogate wnętrza robią wrażenie!