Wydarzenia

Juwenalia Politechniki Łódzkiej. Tak publika bawiła się podczas pierwszego dnia koncertów

2024-05-17 23:24

Nadszedł dzień, na który czekali studenci Politechniki Łódzkiej, ale nie tylko! Doczekaliśmy się koncertów z okazji łódzkich juwelaliów, które potrwają do soboty. Pierwszy dzień należy do Potato Stonks, Tymka, Kacperczyka i Miłego Pana. Zobaczcie, jak bawili się łodzianie!

Juwenalia Politechniki Łódzkiej 2024. Dzieje się!

Juwenalia Politechniki Łódzkiej odbywają się w tym roku w dniach 13-19 maja. Jak co roku, będzie się działo! Nie zabraknie koncertów, ale i wielu wydarzeń towarzyszących, które już w większości za nami.

W piątkowy wieczór rozgrzewką przed koncertami był pochód juwenaliowy zwany "Marszem białych tog". Następnie, rozpoczęły się hip-hopowe muzyczne przeżycia, i to z przytupem!

Juwenalia PŁ 2024. Pierwszy dzień koncertów

Podczas pierwszego dnia koncertów, czyli w piątek (17 maja) mogliśmy usłyszeć zespół, który  został laureatem wyłonionym z Przeglądu Kapel Studenckich. I tak koncert rozpoczął Potato Stonks.

Następnie na scenie pojawił się Tymek, a publiczność oszalała. Wszyscy wspólnie śpiewali największe przeboje artysty i skakali pod sceną. Koncert był naprawdę długi, chociaż największym fanom i tak było mało.

Kolejny na scenę wkroczył Kacperczyk, który równie dobrze rozbujał tłumy. Nie zabrakło takich utworów jak "Moje najlepsze lata" czy "Znudziło mi się". Muzyk złapał fantastyczny kontakt z publicznością, do której chętnie schodził.

Ostatni na juwenaliowej scenie pojawił się Miły Pan. Pomimo późnych godzin wieczornych, spragnieni muzyki łodzianie chętnie bawili się dalej.

Całą imprezę poprowadziła niezawodna ekipa Eski Łódź, czyli Łukasz Bogdan i Kinga Baryga. A przed nami drugi dzień koncertowy, z którego relację zobaczycie już wkrótce!

Zdjęcia z wydarzenia możecie zobaczyć w naszej galerii.

Maciej Orłoś będzie mieć program w telewizji. Konkurencja dla Wojewódzkiego?