Łódzkie atrakcje

Dzień Prymusa w łódzkim Aquaparku Fala. Najlepsi uczniowie otrzymają zniżki

2024-06-18 14:59

Opłacało się ciężko pracować przez cały rok szkolny. Ostatniego dnia szkoły odbędzie się Dzień Prymusa w łódzkim Aquaparku Fala. Oznacza to spore zniżki dla najlepszych uczniów.

Już niedługo wakacje. Jedną z lepszych rzeczy jakie można robić podczas wypoczynku w mieście jest odwiedzenie Aquaparku. Fala wynagrodzi tych, którzy przez ostatnie 10 miesięcy walczyli o jak najwyższe stopnie. Wystarczy pochwalić się świadectwem z czerwonym paskiem albo nagrodą na zakończenie roku, żeby skorzystać ze Strefy Basenowej za 5 lub 10 zł.

– To już nasza coroczna tradycja, że wyróżniamy uczniów, którzy przez wiele miesięcy ciężko pracowali na swój sukces. Oferujemy im bilety na basen w symbolicznych cenach oraz atrakcje towarzyszące, żeby zapamiętali ten wyjątkowy dla nich dzień jak najlepiej. Zasłużyli na to! – wyjaśnia Krzysztof Babij, prezes Aquaparku Fala.

Taka promocja będzie miała miejsce w Dzień Prymusa, czyli 21 czerwca. Bilet za 5 zł uprawnia do wejścia na jedną godzinę, a bilet za 10 zł – na dwie. Dodatkowo kilka razy dziennie Fala będzie rozdawać lody dzieciakom śmigającym do wody ze zjeżdżalni trójtorowej.

Promocja dotyczy zarówno uczniów szkół podstawowych, jak i ponadpodstawowych. Bilet w cenie specjalnej można kupić tylko raz.

To oni zasiadali w jury pierwszej edycji The Voice of Poland. Mało kto dziś o tym pamięta!

Na pewno znasz polskie przysłowia? Dasz radę zdobyć komplet punktów w quizie?

Pytanie 1 z 10
W miarę czego rośnie apetyt?