Do Polski wchodzi nowe biuro podróży. Firma oferuje ciekawe destynacje

i

Autor: pixabay

Wakacje

Do Polski weszło nowe biuro podróży. Można polecieć do egzotycznych krajów

2024-06-20 9:27

Na polski rynek turystyczny wchodzi nowe biuro podróży. Firma Kompas Global do tej pory działała w 8 krajach, głównie we wschodniej Europie i Azji. Od maja rozpoczęła działalność w Polsce i oferuje ciekawe wakacyjne destynacje.

Nowe biuro podróży weszło do Polski

Kompas Global to kazachski touroperator, który działa na rynku turystycznym od 2005 roku i obsługuje rocznie 400 tysięcy turystów. Jak podaje Rzeczpospolita, firma do tej pory prowadziła działalność w ośmiu krajach - Kazachstanie, Ukrainie, Uzbekistanie, na Białorusi, w Kirgistanie, Tadżykistanie, Azerbejdżanie, Mołdawii. Teraz do listy dołączyła Polska.

- Polska to dla Kompas Global naturalny kierunek rozwoju w drodze na europejskie rynki. Polski rynek turystyczny jest duży i dynamicznie się rozwija. Widzimy w nim miejsce dla naszej oferty – powiedział w rozmowie z Rzeczpospolitą Georgios Vafidis, doradca wykonawczy polskiej spółki.

Kompas Global stawia na cztery kierunki

Nowe biuro turystyczne chce dostosować ofertę do polskich turystów i w tym sezonie wakacyjnym stawia na cztery kierunki - Turcję, Egipt, Dubaj i Tajlandię. W każdym z nich klienci mają mieć do wyboru hotele 4 lub 5-gwiazdkowe z opcją all inclusive. Atutem ma być także sprawowanie opieki nad wypoczywającymi turystami przez polskojęzycznych rezydentów.

W kolejnych sezonach mają się pojawić kraje z basenu Morza Śródziemnego, a także dalekie kierunki.

Oto najlepsze plaże w Europie. Numer jeden może zaskoczyć

Wymarzone wakacje zamieniły się w koszmar. Horror Polaków na Rodos
Turnus nudystyczny. NOSEL WKRĘCA