Do Polski wchodzi popularne biuro podróży. Oferuje niskie ceny oraz własną linię lotniczą z klasą biznes

i

Autor: pixabay

Wakacje

Do Polski wchodzi popularne biuro podróży. Oferuje niskie ceny oraz własną linię lotniczą z klasą biznes

2023-09-29 15:40

Na polski rynek turystyczny wchodzi znane tureckie biuro podroży. Firma ma ambitne plany, ponieważ jeszcze w 2023 roku zamierza obsłużyć 200 tysięcy pasażerów. Atutem nowego biura mają być niskie ceny oraz własna linia lotnicza z klasą biznes.

Anex Tour już w Polsce

Ekspansję polskiego rynku zapowiedziało tureckie biuro podróży Orex Travel, należące do grupy Anex Tour. W Polsce od 2015 roku działa spółka Orex Travel Polska, należąca do tej grupy, jednakże w niewielkiej skali. Teraz ma się to zmienić, ponieważ Orex planuje jeszcze w 2023 roku dziesięciokrotnie zwiększyć ilość klientów. Jak pisze Rzeczpospolita, spółka w 2022 roku obsłużyła 20 tys. klientów, a w 2023 zamierza wysłać na wakacje 200 tys. osób. 

Grupa Anex jest największym operatorem wycieczek w Turcji. Przedsiębiorstwo posiada biura podróży w ponad 30 krajach, sieć hoteli w Turcji oraz dysponuje własną linią lotniczą.  

Co oferuje Anex Tour Polska?

Obecnie firma prowadzi intensywną kampanię reklamową pod szyldem Anex Tour Polska. Oferuje klientom wakacje nie tylko na Riwierze Tureckiej, ale także w innych krajach, m.in. w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Tajlandii, Sri Lance, na Dominikanie i Malediwach. Atutem nowego biura podróży jest własna linia lotnicza Mavi Gok Aviation, która dysponuje m.in. boeingiem 777-300 ER przeznaczonym dla 390 pasażerów, czyli prawie dwa razy większym od popularnego boeinga 737. Linia będzie oferować przeloty w klasie ekonomicznej oraz biznes, czego nie oferuje żadne inne biuro podróży na trasach wakacyjnych do krajów śródziemnomorskich. 

Anex Tour Polska kusi także klientów niskimi cenami.

Pojechali na wakacje i uratowali pieski Tosia i Leosia żyją dzięki małżonkom,którzy zabłądzili na rowerach
Listen on Spreaker.