Zacznij lato na Fali. Szykuje się impreza do białego rana

i

Autor: mat. prasowe

Zacznij lato na Fali. Szykuje się impreza do białego rana

2024-06-18 15:16 Materiał sponsorowany

Nie masz planów na Noc Świętojańską? Wpadnij na klubową imprezę do Aquaparku Fala! Piaszczysta plaża, basen, pełne bary i dwie plenerowe sceny, na których zagra łącznie 11 didżejów - to tylko część atrakcji, które będą czekać na Ciebie na Fali.

Klubowa impreza na Fali rozpocznie się w sobotę (22 czerwca) o godz. 22:00 i potrwa do niedzieli (23 czerwca) aż do godz. 3:00 nad ranem. Będzie się działo! Na terenie zewnętrznym aquaparku zostaną zbudowane dwie duże sceny z muzyką progressive house / melodic techno / techno peak time oraz hip hop / R’n’b / dance. Każdy znajdzie coś dla siebie.

O muzyczną oprawę Nocy Świętojańskiej zadba łącznie 11 didżejów i didżejek z Polski i Ukrainy. Wśród nich Arude, Gigi, Puocky, Dastryal, Fiołas, Mazi, Crossvader, Palutha, Kfadrat, Ollin i FewFew.

Fala

i

Autor: mat. prasowe

Organizatorzy zadbają także o oprawę wizualną. Cały teren Fali zostanie udekorowany świecącymi girlandami, a że noc Kupały to zarówno święto ognia, jak i wody, w trakcie imprezy będzie czynny zewnętrzny basen. Będzie można z niego korzystać bez ograniczeń aż do północy.

Nie zabraknie również w pełni zaopatrzonych barów, obsługiwanych łącznie przez ośmiu barmanów, a na wszystkich, którym od tańca zacznie burczeć w brzuchu, będzie czekać strefa gastro z grillem i przekąskami. Pozostaje już tylko zabrać znajomych i bawić się do białego (dosłownie) rana.

Impreza jest przeznaczona dla osób dorosłych. Warto spieszyć się z zakupem biletów, bo później cena będzie rosnąć. Można je kupować online na stronie internetowej aquaparku Fala.