Festiwal Lawendy

i

Autor: mat. prasowe

Wybierz się na Plenerowy Festiwal Lawendy. Poczujesz się jak w Prowansji!

2024-07-09 11:10 Materiał sponsorowany

Nie musisz wyjeżdżać za granicę, żeby poczuć się jak we francuskiej Prowansji. Wybierz się do Uniejowa na XI Plenerowy Festiwal Lawendy. Organizatorzy przygotowali moc lawendowych atrakcji.

Już w najbliższy weekend wypada jeden z najbardziej lawendowych dni w roku. 13 lipca przy Medical SPA Hotel**** Lawendowe Termy odbędzie się XI Plenerowy Festiwal Lawendy.

Organizatorzy zadbali o moc atrakcji. Będzie można wziąć udział w wyjątkowych warsztatach lawendowych dla dorosłych i dzieci. Plener przy hotelu odwiedzą czworonożni przyjaciele z Alpaki Cudaki, z którymi będzie można wybrać się na lawendowy spacer. Chętni będą mogli także nakarmić i wyczesać te cudowne zwierzaki.

Festiwal jak co roku będzie połączony z kiermaszem lawendowego rękodzieła, na którym zaprezentują się wystawcy z całej Polski.

Festiwal Lawendy

i

Autor: mat. prasowe

Plenerowy Festiwal Lawendy zapewnia nie tylko atrakcje dla ducha, ale także dla ciała, dlatego nie zbraknie dobrego jedzenia.

- Strefa gastro wypełni się pysznymi deserami, daniami grillowymi jak również warsztatami kulinarnymi z Szefem Kuchni Urszulą Krychniak, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem – zapowiadają organizatorzy.

Będzie też okazja, żeby poćwiczyć. Przy hotelu pojawi się specjalna strefa, w której będzie można uprawiać jogę, strzelać z łuku, sprawdzić się w gimnastyce słowiańskiej, a także wybrać się na lawendowy stretching z fizjoterapeutą Lawendowych Term.

Festiwal Lawendy

i

Autor: mat. prasowe

Całości dopełni wyśmienita muzyka na żywo. Na scenie plenerowej wystąpi zespół "Nastrojeni", duet wokalno-gitarowy Małgorzaty Skrzyniarz i Leszka Wypycha oraz Natalia Lubrano z zespołem "Scena 104", którzy zaprezentują najpiękniejsze francuskie piosenki.

Festiwal Lawendy 1

i

Autor: mat. prasowe

Na takim wydarzaniu nie może zabraknąć naszej ekipy Eska Summer City. Przygotowaliśmy dla was konkursy z nagrodami. Będziecie mogli także wziąć udział w naszych relacjach i zaistnieć na antenie radia Eska.

Wstęp na wydarzenie jest wolny i nie obowiązują żadne rezerwacje. Start o godzinie 10:00.

Do zobaczenia 13 lipca na Plenerowym Festiwalu Lawendy!

Listen on Spreaker.