EC1 w Łodzi

i

Autor: Witold Ancerwowicz/UMŁ

W EC1 w Łodzi ruszają wieczory dla dorosłych! [SZCZEGÓŁY]

2020-07-03 11:06

Wakacyjne wieczory dla dorosłych. W EC1 w Łodzi będą odbywać się spotkania rozpoczynające weekend. Łodzianie będą mogli wziąć udział w warsztatach i ciekawych rozmowach.

Letni cykl „Dobre widoki na wieczór!” w Centrum Nauki i Technik EC1 w Łodzi pozwoli  dorosłym ciekawie i inspirująco rozpocząć weekend.

Co oznacza dla ludzkości start rakiety SpaceX? Jakie trudności występują obecnie w lotnictwie i astronautyce? W jaki sposób o miłości mówią kobiety i mężczyźni oraz co z tego wynika? Czy miłość to wojna, czy dar od losu? Czego single, życiowi soliści, dowiedzieli się w czasie społecznej izolacji? Jak przed laty wyglądał łódzki półświatek? Jakie są źródła miejskich legend z dawnych lat? A także warsztaty fotografii organizowane przez Narodowe Centrum Kultury Filmowej. To tylko niektóre tematy, które staną się pretekstami do letnich spotkań w niezwykłej przestrzeni Teatru Eksperymentalnego Centrum Nauki i Techniki EC1.

Walorem jest także wspaniała sceneria spotkań z nauką. Teatr Eksperymentalny CNiT EC1 tworzy okazję do bezpiecznego ale wciąż bliskiego kontaktu. Limit miejsc to zaledwie 25 osób, więc tym bardziej doświadczenie uczestnictwa w spotkaniu staje się pełne. Widoki na weekend nigdy nie były lepsze!

Spotkania będą się odbywały w letnie piątkowe wieczory lipca i sierpnia o godz. 19:00. W pierwszej części wysłuchamy prezentacji a w kolejnej będzie szansa na wymianę opinii, inspirujące rozmowy i dyskusję.