Polska: EGZOTYCZNY PAJĄK ukąsił klientkę sklepu! TYLKO U NAS szokująca sprawa!

i

Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

TYLKO U NAS: JADOWITY pająk ukąsił klientkę sklepu i uciekł! Kobieta walczy o życie [POLSKA]

2021-05-31 12:23

Jadowity, egzotyczny PAJĄK ukąsił klientkę sklepu! To szokująca sprawa z centrum Polski! Anonimowe źródło donosi, że w Łodzi doszło do wypadku z udziałem jadowitego pajęczaka. Zwierze miało zaatakować klientkę jednego ze sklepów. Przyczajony drapieżnik znalazł się w skrzynce z owocami. Więcej informacji znajdziecie w tym artykule!

JADOWITY pająk ukąsił klientkę sklepu i uciekł! Kobieta walczy o życie

Pająk w bananach ugryzł kobietę? W jednym z hipermarketów w Łodzi, na Bałutach miało dojść do poważnego wypadku! Klientka sklepu robiła zakupy w sobotę 29 maja. Wśród bananów przyczaić miał się jadowity pająk, który zaatakował i ukąsił niczego nieświadomą kobietę. Anonimowe źródło, które się z nami skontaktowało donosi, że klientka znajduje się w stanie ciężkim i wciąż przebywa w szpitalu. CO GORSZE! Pająka nie udało się złapać obsłudze sklepu i prawdopodobnie wciąż PRZEBYWA NA WOLNOŚCI i może być niebezpieczny. Do mieszkańców miasta apelujemy o szczególną ostrożność!

IKEA w Szczecinie otwarta. Tłumy przed sklepem. Prezydent przeciął wstęgę

Jadowite pająki w Polsce - śmierć po ukąszeniu

Ukoszenie jadowitego pająka może zakończyć się śmiercią dla osoby, która nie otrzyma szybko niezbędnej pomocy. W Polsce takie przypadki zdarzają się rzadko, bywa jednak, że egzotyczne zwierzęta znajdują schronienie w transporcie i trafiają do kraju. Pająk atakuje, gdy czuje się zagrożony - jeśli zostanie przez nas bezpośrednio dotknięty lub wystraszony.

O sprawie będziemy informować na bieżąco.