Koronawirus w Teatrze Jaracza

i

Autor: Pixabay.com

Trzecia fala koronawirusa. Teatr z Łodzi odwołuje spektakle! Zakażeni pracownicy

2021-03-04 10:01

Koronawirus w Teatrze Jaracza w Łodzi. Trzy spektakle zostały odwołane ze względu na potwierdzone przypadki zachorowań wśród pracowników. Widzowie nie wybiorą się na "Róbmy swoje…", "Podróż do Buenos Aires" i "Noc Helvera". Jak informują pracownicy teatru, placówka ma wznowić działanie 13 marca. Co z biletami kupionymi na odwołane przedstawienia?

"Kochani Widzowie, z przykrością informujemy, że ze względu na potwierdzone przypadki zachorowań na COVID-19 w Teatrze im. Stefana Jaracza w Łodzi, jesteśmy zmuszeni odwołać spektakle zaplanowane na najbliższe dni" – poinformowała jedna z najpopularniejszych łódzkich scen.

Odwołane zostały, zaplanowane na obecny i przyszły tydzień, przedstawienia "Róbmy swoje…", "Podróż do Buenos Aires", "Noc Helvera" oraz premiera "Wojny na trzecim piętrze". Co z biletami na odwołane przedstawienia? Pracownicy teatru zapewnili, że wszystkie bilety zakupione na odwołane spektakle zachowują ważność – będzie można je przepisać na inny termin lub zwrócić.

Placówka ma wznowić działalność 13 marca.

- Nie poddajemy się! Nie zagramy wprawdzie "Róbmy swoje…" ani "Podróży do Buenos Aires", ale udało nam się dołożyć do marcowego repertuaru "Pamięć wody", ustalić nowy termin pokazu "Nocy Helvera" oraz… przesunąć wyczekiwaną przez wszystkich premierę "Wojny na trzecim piętrze". Sytuacja w Teatrze zmienia się bardzo dynamicznie – tym bardziej liczymy na Państwa wyrozumiałość i wierzymy, że już niedługo zobaczymy się ponownie! – zaznaczono.

Spektakle "Pamięć wody" i "Nocy Helvera" zaplanowano na 13 i 14 marca, a premierę "Wojny na trzecim piętrze" na 18 marca.

Raport z Anteny 03.03