Przemek Ledzian

i

Autor: Przemek Ledzian

Pomoc potrzebującym

Trwa walka o zdrowie Przemka z Łodzi. Pomoc jest niezbędna

2023-07-24 13:30

Przemek Ledzian z Łodzi od zawsze pomaga innym. Teraz, po raz kolejny, to właśnie my możemy pomóc jemu. Obecnie obciążony jest kilkudziesięcioma zdiagnozowanymi chorobami, a jego organizm wymaga specjalistycznego leczenia i rehabilitacji. Dlatego tak niezbędne jest wsparcie pieniężne.

Przemek zmaga się z wieloma schorzeniami. Trwa walka o zdrowie

Przemek Ledzian to mieszkaniec Łodzi, który od lat pomaga potrzebującym. Jest m.in. wolontariuszem WOŚP , chętnie angażuje się we wszelkie zbiórki i akcje charytatywne.

Niestety, jego obciążony kilkudziesięcioma zdiagnozowanymi chorobami organizm wymaga specjalistycznego leczenia i rehabilitacji. W tej chwili najbardziej dokucza mu polineuropatia cukrzycowa. Ponadto, Przemek choruje od kilku lat na cukrzycę i zmaga się z oddziaływaniem choroby na układ ruchu, mięśnie, stawy i cały układ nerwowy obwodowy. 

Wśród pozostałych dolegliwości, z którymi walczy Przemek jest m.in. : wada serca, guzy w płucach, naczyniaki w wątrobie, nadciśnienie tętnicze, astma oskrzelowa czy ektopia żołądkowa w przełyku.

Pojawiły się również przypuszczenia, że chłopak może mieć chorobę Leśniowskiego Crohna. By to w pełni potwierdzić, niezbędne będą dalsze badania i diagnostyka.

Przemek potrzebuje pomocy. Wsparcie może okazać każdy

Przemek, by móc jak najszybciej i najskuteczniej wyzdrowieć, chce podjąć leczenie i rehabilitację prywatnie. A to kosztuje. Obecnie łodzianin otrzymuje jedynie rentę, a więc jego możliwości finansowe są ograniczone, zwłaszcza w dobie galopującej inflacji. Przyjmuje też duże ilości leków, których cena jest zatrważająco wysoka.

Dlatego niezbędna jest pomoc finansowa. Wpłacić pieniądze dla Przemka może każdy. Nawet najmniejsza kwota pomoże Przemkowi dążyć do polepszenia zdrowia, a tym samym większej niezależności. Szczegóły dostępne są na stronie zbiórki.

Wymarzone wakacje zamieniły się w koszmar. Horror Polaków na Rodos

Łódzcy lekarze uratowali życie 13-latki z pękniętą aortą. To pierwszy taki zabieg w Polsce