Ryanair

i

Autor: Victor flickr.com Ryanair

Ryanair ogłosił nowe loty z Łodzi! Trzy nowe kierunki. Dokąd polecimy?

2022-06-15 11:59

Linia lotnicza Ryanair ogłosiła w środę, 15 czerwca, trzy nowe trasy, które obsługiwać będzie łódzkie lotnisko. W sezonie zimowym, z Lublinka odbywać będzie się 25 lotów tygodniowo! Zobacz, dokąd będzie można polecieć z Łodzi!

Alicante, Bruksela Charleroi oraz Mediolan Bergamo. Ryanair zapowiedział nowe kierunki lotów z łódzkiego lotnista. Linia zwiększa opcje podróży dla swoich klientów oferując ponad 25 lotów tygodniowo w sezonie zima 2022/2023.

- Aby zachęcić pasażerów do rezerwacji kolejnego zimowego wyjazdu w najniższych cenach, uruchamiamy specjalną promocję lotów z/do Polski już od 89 zł za lot w jedną stronę na podróż od października 2022 do stycznia 2023 - dowiadujemy się od przedstawicieli firmy. - Rezerwacji miejsc w promocyjnych cenach należy dokonać do piątku 17 czerwca do północy.

Rezerwacji można dokonać na stronie przewoźnika.

- Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce i w Europie z przyjemnością ogłasza największy w historii rozkład lotów do Łodzi tej zimy, oferując ponad 25 lotów tygodniowo na 5 trasach, w tym 3 nowych do głównych miast Europy jak Alicante, Bruksela i Mediolan - powiedział Ray Kelliher, Dyrektor Rozwoju Siatki Połączeń Ryanaira. - Tego lata, Ryanair, za pośrednictwem polskiej linii lotniczej Buzz, będzie również obsługiwał loty czarterowe do Antalyi i Heraklionu 2 razy w tygodniu. Doceniamy ciężką pracę Portu Lotniczego w Łodzi oraz Miasta Łodzi w utworzeniu tej ekscytującej siatki połączeń, którą z niecierpliwością chcielibyśmy rozwijać w kolejnych sezonach.

LOTY Z ŁODZI NA ZIMĘ 2022/2023

  • Alicante – NOWA TRASA 2 X TYGODNIOWO
  • Bruksela Charleroi – NOWA TRASA 2 X TYGODNIOWO
  • Dublin 2 X TYGODNIOWO
  • Londyn Stansted 5 X TYGODNIOWO
  • Mediolan Bergamo – NOWA TRASA 3 X TYGODNIOWO

Pracownicy MOPS zablokowali skrzyżowanie marszałków

Pracownicy MOPS zablokowali łódzkie skrzyżowanie marszałków