rutkowski

i

Autor: AKPA/Telus

gwiazdy

Rutkowski o przeszłości Dagmary Kaźmierskiej. Był w prowadzonej przez nią agencji. Zabrał głos w sprawie jej kariery w mediach

2024-05-23 11:39

Najbardziej znany polski detektyw odniósł się do informacji na temat przeszłości Dagmary Kaźmierskiej. Jak się okazuje, Krzysztof Rutkowski był kiedyś w agencji, którą prowadziła celebrytka. Przyznał też, że nie ma wątpliwości, kim była Dagmara w przeszłości.

Krzysztof Rutkowski o przeszłości Dagmary Kaźmierskiej

Krzysztof Rutkowski zabrał głos w sprawie przeszłości Dagmary Kaźmierskiej. Jak się okazuje, były detektyw miał swoje własne doświadczenia z agencją towarzyską, którą prowadziła celebrytka. 

Okazuje się, że Rutkowski wraz z policjantami, miał kiedyś okazję odwiedzić agencję prowadzoną właśnie przez Dagmarę Kaźmierską, podczas jednej z operacji na Dolnym Śląsku. Jak wyjaśnił w rozmowie z JastrząbPost, celem było odnalezienie jednej z poszukiwanych prostytutek. Pomimo, że samej Dagmary nie było na miejscu, detektyw dobrze wiedział, czym się ona zajmuje.

"Dagmara niegdyś czerpała korzyści z nierządu. Potocznym językiem mówiąc - Dagmara była "b*******ą", która pilnowała biznesu. Tu nie ma wątpliwości. Jak traktowała te dziewczyny - nie wiem, bo nikt do mnie na skargę nie przyszedł. Gdyby przyszły, to bym ją zamknął" -wyznał portalowi JastrząbPost.

Rutkowski o popularności Dagmary Kaźmierskiej. Nie owija w bawełnę

Krzysztof Rutkowski zwrócił też uwagę na fakt, że osoba z poważnymi zarzutami kryminalnymi została wykreowana przez telewizję na popularną postać. Zauważył jednak, że kiedy inne telewizje zdecydowały się usunąć ją z anteny, Polsat wciąż jest był nieugięty.

"Jeden odważny, dyrektor programowy Polsatu upiera się przy swoim i tak, jak promował Natalię Janoszek, tak chce promować Dagmarę. To już jest jego odpowiedzialność, że promuje osoby z taką przeszłością" - podsumował były detektyw.

Tak kiedyś wyglądał Krzysztof Rutkowski. Na zdjęciach z młodości ciężko go rozpoznać!

Tak mieszka rodzina Rutkowskich. Bogate wnętrza robią wrażenie!

Sonda
Czy Dagmara Kaźmierska powinna występować w telewizji?