Przemek

i

Autor: archiwum prywatne Przemka Ledziana

pomoc

Przemek Ledzian potrzebuje pieniędzy na leczenie. Oddaj 1,5% podatku łódzkiemu społecznikowi

2024-04-12 14:36

Przemka Ledziana nie trzeba przestawiać. Choć społecznik chętnie angażuje się w zbiórki i organizuje wyjątkowe wydarzenia, sam również potrzebuje pomocy. Ilość chorób, z którymi się zmaga, jest zatrważająca. Teraz my mu możemy pomóc, oddając 1,5 proc. podatku.

Przemek zmaga się z wieloma chorobami. Leczenie jest kosztowne

Przemek Ledzian obciążony jest kilkudziesięcioma zdiagnozowanymi chorobami, a w tej chwili najbardziej dokucza mu polineuropatia cukrzycowa.

"Jestem osobą niepełnosprawną o najwyższym znacznym stopniu niepełnosprawności, osobą, która jest nieuleczalnie chora. Moja codzienność to lekarze, poradnie i badania szpitalne oraz walka z bólem. Wymagam stałej systematycznej rehabilitacji, przyjmowania lekarstw, które generują olbrzymie koszty. Mój organizm zmaga się z wieloma poważnymi chorobami, które utrudniają moje funkcjonowanie. Czasem bywa naprawdę trudno. Mimo to, nie tracę pogody ducha. Zdaję sobie sobie sprawę, że na przestrzeni lat grozi mi wózek inwalidzki i mój stan zdrowia będzie się pogarszał. Mimo to czerpię z życia całymi garściami i na tyle na ile mi zdrowie pozwoli. Lubię pomagać ludziom potrzebującym wsparcia, bo daje mi to siłę kiedy angażuję się w akcje pomocowe, choć sam wymagam pomocy. Jest to dla mnie odskocznia od codzienności" - wyjaśnia Przemek.

Organizm społecznika wymaga specjalistycznego leczenia i rehabilitacji, a to jest kosztowne. Dlatego tak niezbędna jest nasza pomoc. Możemy ją okazać biorąc udział w zbiórce, ale nie tylko.

Oddaj 1,5 proc. podatku na Przemka Ledziana

Do końca kwietnia możemy rozliczać się z podatku za rok 2023. To znakomita okazja, by przekazać swój 1,5% potrzebującym.

Wsparcie możemy okazać również Przemkowi. Pamiętajmy, że to nic nie kosztuje! Wystarczy podczas zeznawania podatkowego wpisać KRS 0000270809, cel szczegółowy: LEDZIAN 3870.

Innym sposobem na oddania 1,5% jest program do rozliczeń Fundacji Avalon, której Przemek Ledzian jest podopiecznym.

Karol Strasburger kiedyś spojrzał śmierci w oczy! Uległ poważnemu wypadkowi
Sonda
Wspierasz organizacje charytatywne?