Przemek Ledzian

i

Autor: Przemek Ledzian

Przemek Ledzian gra z WOŚP. Każda, nawet niewielka kwota, ma znaczenie!

2023-01-29 11:10

Przemek Ledzian z Łodzi pomimo, że sam jest schorowany, uwielbia pomagać innym. Od wielu lat jest wolontariuszem WOŚP. Również w tym roku bierze udział w akcji. Zachęcamy do wsparcia jego eSkarbonki. Każda, nawet niewielka kwota, ma znaczenie.

Przemek Ledzian z Łodzi po raz kolejny gra z WOŚP

Przemek Ledzian od dziecka jest osobą niepełnosprawną. Zdiagnozowano u niego kilkadziesiąt chorób, jego organizm wymaga specjalistycznego leczenia i rehabilitacji. Podczas niezliczonych wizyt w placówkach medycznych na co dzień miał do czynienia ze sprzętem oznaczonym serduszkami więc dobrze wie, jak bezcenna jest pomoc fundacji Jurka Owsiaka. Ze wzruszeniem obserwował radość, jaka towarzyszy każdej akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Jak wyjaśnia, swoją przygodę z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy rozpoczął 12 lat temu. Nie wiedział jednak, czy stan zdrowia pozwoli mu kwestować. Ale zaryzykował i podjął jedną z lepszych decyzji w życiu, ponieważ radość z pomagania słabszym jest dla niego bezcenna. Kiedy już zaangażował się w czynną zbiórkę dla WOŚP, wpadł na pomysł, by wszyscy wolontariusze mogli jeździć bezpłatną komunikacją. Przy pomocy ówczesnej radnej Małgorzaty Moskwy Wodnickiej udało się z inicjatywą dotrzeć do Rady Miasta. Projekt został poparty jednogłośnie, bez ani jednego głosu sprzeciwu.

"Będę grał do końca świata i jeden dzień dłużej. Będę grał tak długo, jak mój autorytet Jurek Owsiak będzie promował Orkiestrę"- mówi. I przyznaje, że jego marzeniem jest poznanie się z prezesem WOŚP.

eSkarbonka Przemka Ledziana. Liczy się każda złotówka!

Przemek Ledzian w tym roku po raz drugi w sztabie Straży Miejskiej jest wolontariuszem 001. Kwestować będzie w supermarkecie Biedronka, znajdującym się na Olechowie przy ulicy Zakładowej 65. Wpłacić każde kwoty do jego puszki można od godziny 8 do 16-18 lub do ostatniego serduszka.

Dodatkowo, wpłat można także dokonywać za pośrednictwem eSkarbonki. Link do zbiórki Przemka dostępny jest TUTAJ

Jemy w Łodzi Pizza Fest 2023 - festiwalowe pizze