Przed Wielkanocą ceny paliw MOCNO W DÓŁ! Gdzie zapłacimy najmniej?

i

Autor: pixabay.com

Ceny paliw

Promocja na paliwo! Pozwoli zaoszczędzić 2 zł na litrze! Gdzie kupić tanie paliwo?

2023-03-24 15:47

Ceny paliw wciąż szokują. Jednak są stacje benzynowe, które decydują się wyjść naprzeciw kierowcom i wprowadzają promocje. I tak, na ponad stu stacjach przez najbliższe trzy miesiące obowiązywać będzie promocja, która pozwoli zaoszczędzić aż 2 złote na litrze kupionego paliwa. Trzeba jednak spełnić konkretnie warunki.

Promocja na paliwo

W czasach, kiedy ceny paliw tylko rosną, każdy szuka stacji, która zaoferuje najkorzystniejsze tankowanie. W wakacje swoją akcję zorganizował Orlen, podobne promocje wprowadzono również m.in. na BP. Teraz na zniżki mogą natomiast liczyć klienci stacji Avia, należącej do grupy Unimot. Firma posiada łącznie 106 stacji paliw w całej Polsce.

Z okazji drugiej rocznicy uruchomienia programu lojalnościowego Unimot Klub+ stacja rusza ze specjalną promocją. Można zaoszczędzić aż 2 złote na litrze, a więc to prawdziwa okazja. Promocja obowiązywać będzie przez najbliższe trzy miesiące, czyli do kwietnia 2023 roku.

Promocja na paliwo. Trzeba spełnić kilka warunków

Trzeba jednak pamiętać, że promocja dostępna jest jedynie dla użytkowników Unimot Klub+. Poza tym, zwrot będzie obejmował maksymalnie 50 litrów paliwa. Po drugie, i tu mniej optymistyczna informacja, skorzystać z niego mogą jedynie uczestnicy programu Unimot Klub+, którzy przystąpili do niego przed 1 lutego. A co istotne, członkiem klubu mogą być jedynie inwestorzy, którzy posiadają przynajmniej 100 akcji Unimot S.A. przez przynajmniej pół roku.

Monopoly po łódzku. Powstaje kultowa gra planszowa na 600-lecie miasta