Maseczka ochronna do ślubu

i

Autor: Izabela Janachowska/ Instagram

Projektują stylowe maseczki ochronne dla panien młodych! Zobacz, jak wygląda ślubna maseczka

2020-05-04 13:09

Ślub w maseczce na twarzy to dzisiaj obowiązek. Co zrobić, żeby wyglądać w niej stylowo? Ślubni eksperci przekonują, że maseczka ochronna może być równie piękna, jak sama suknia.

Ślub w czasach epidemii

i

Autor: K Baryga Ślub

Pomimo epidemii wiele osób decyduje się na zawarcie związku małżeńskiego. Ślubna ekspertka Izabela Janachowska pokazała, jak wziąć ślub z zachowaniem wszystkich środków ostrożności i zaprojektowała stylowe maseczki ochronne, które będą pasować do sukni. 

Na swoim profilu na Instagramie zaprezentowała cztery różne modele. Pomysłodawczyni przekazała nam, że maseczka powinna być dopasowana do fasonu sukni.

- Są takie, które mają koronki, perełki bądź delikatną siateczkę zdobioną kryształkami. Każda maseczka ma specjalną kieszonkę na filtr. Taka dodatkowa warstwa uchroni panny młode przed zarażeniem, a dodatkowo pozwoli im poczuć się lepiej niż w zwykłej maseczce chirurgicznej. Warto podkreślić, że śluby w trakcie pandemii mają słodko-gorzki smak. Z jednej strony są dowodem na to, że miłość jest ponad wszystko, a z drugiej te ograniczenia uniemożliwiają nam świętowanie tego wydarzenia z rodziną i znajomymi. Czas zarazy możemy porównać do czasów wojny. My jako eksperci robimy wszystko, żeby panny młode czuły się wyjątkowo - dodaje Izabela Janachowska.

Przypominamy, że w Urzędzie Stanu Cywilnego może przebywać jedynie pięć osób. a w kościele liczba to zależy od wielkości świątyni. 

Projektanta stawia na modę ślubą sprzed stu lat. Tu liczy na Waszą kreatywność:
Sonda
Czy poszłabyś do ślubu w maseczce?
Ślubne bukiety