Strefa kibica EURO 2021 Łódź

i

Autor: mat. UMŁ

POLSKA - SZWECJA: gdzie oglądać w Łodzi 23.06.? Strefa kibica EURO 2020 Łódź. LISTA MIEJSC EURO 2020 [AUDIO]

2021-06-23 13:12

Gdzie oglądać Euro 2021 w Łodzi? To pytanie zadają sobie kibice, którzy chcą dzielić się sportowymi emocjami z innymi. Czy istnieje oficjalna strefa kibica EURO 2021 w Łodzi? Gdzie można oglądać mecze Euro 2021 w towarzystwie innych fanów piłki nożnej? Sprawdzamy, gdzie w Łodzi znajduje się strefa kibica i gdzie wspólnie zobaczycie mecze Polaków!

Polska Szwecja: gdzie oglądać. Strefa kibica na Piotrkowskiej

Gdy jesteście w Łodzi i chcecie obejrzeć mecz reprezentacji w większym gronie, gdzie skierujecie swoje kroki? Odpowiedź jest oczywista: na Piotrkowską. Nic dziwnego zatem, że władze Łodzi reklamują reprezentacyjną ulicę miasta jako najdłuższą strefę kibica w kraju.

- Z okazji wyjątkowych wydarzeń sportowych takich jak Mistrzostwa Świata czy Europy, ul. Piotrkowska staje się miejscem wspólnego przeżywania piłkarskich emocji i świętowania sukcesów ulubionych reprezentacji - zachwalają Pietrynę władze Łodzi. - Nie inaczej będzie w przypadku przeniesionych z ubiegłego roku rozgrywek Euro 2020 rozpoczynających się 11 czerwca.

Kibice mogą być pewni, że w każdym pubie i ogródku będą mogli obejrzeć mecze Euro 2021.

Strefa kibica Łódź: Manufaktura

Kolejnym miejscem, gdzie obejrzymy za darmo mecze Euro 2021 jest Manufaktura. Na plaży uruchomiona zostanie strefa kibicowania, gdzie w komfortowych warunkach obejrzymy spotkania Mistrzostw Europy.

- Strefa kibicowania to miejsce dedykowane fanom piłki i wszystkim tym, którym bliskie są sportowe emocje, a jednocześnie jest to miejsce bezpieczne, stworzone z myślą o rodzinnym kibicowaniu - informują władze centrum handlowego. - Choć liczba gości w strefie będzie ograniczona, transmisje z meczów będzie można oglądać także z pobliskich ogródków restauracyjnych i beach baru, popijając orzeźwiające koktajle. Strefa kibica rusza już w piątek (11.06) transmisją z otwarcia Euro i pierwszym meczem Turcja-Włochy. Pierwsze mecze polskiej reprezentacji można zobaczyć w poniedziałek (14.06) o godz. 18 i sobotę (19.06) o godz. 21.

Polska - Szwecja. Gdzie oglądać: Ogrody Geyera

Ogrody Geyera przy ul. Piotrkowskiej 293/305 są relatywnie nowym miejscem na mapie miasta, jednak także tu kibice będą mogli oglądać mecze. Specjalnie dla nich przygotowany został ekran o powierzchni 20 mkw. Nie zabraknie również leżaków i grilla.

Strefa kibica EURO 2020 Łódź: Port Łódź

Atrakcje dla kibiców przygotował również Port Łódź. Bezpośrednie relacje z rozgrywek, a także powtórki meczów będzie można tu obejrzeć na dwóch dużych ekranach, które znajdują sie w strefie restauracyjnej! - Szczególnie serdecznie zapraszamy do wspólnego kibicowania podczas występów Reprezentacji Polski - czytamy na stronie centrum handlowego.

W dniach rozgrywek Polaków na kibiców czekać będą biało-czerwone gadżety.

Więcej w materiale Natalii Wolniewicz:

Polska wyjdzie z grupy na Euro 2021? My już wiemy! Najlepsi obstawiacze wytypowali dla nas wyniki meczów [WIDEO].
Gdzie można kibicować w Łodzi?