gwiazdy

Oto wszystkie partnerki Rutkowskiego. Detektyw miał romans nawet z … zakonnicą! [GALERIA]

2024-07-10 9:35

Najbardziej znany polski detektyw bez licencji z pewnością nie może narzekać na brak powodzenia u płci przeciwnej. Choć od lat Krzysztof Rutkowski związany jest z Mają Rutkowski, w przeszłości kobiet miał wiele. Wśród nich była między innymi Wodzianka czy... zakonnica!

Krzysztof Rutkowski bożyszczem kobiet! Nie ukrywa, że mają do niego słabość

Krzysztof Rutkowski znany jest z zamiłowania do bogactwa i pięknych kobiet. Choć tworzy obecnie szczęśliwy związek z Mają Rutkowski, miał w przeszłości trzy żony, związany był z wieloma kobietami, nie stronił od romansów.

W dwugodzinnym wywiad u Żurnalisty, w którym wystąpił Krzysztof Rutkowski, przyznał też, że były czasy, kiedy kobiety lgnęły do niego jak muchy, nawet kiedy przebywał w areszcie! A co pisały do niego adoratorki?

"Że mnie podziwiają, że są ze mną, że chcą się ze mną spotkać, żebym poprosił o możliwość widzenia. (...) Tym kobietom się wydaje, że człowiekowi jest źle, że jak one pomogą temu człowiekowi, to on z nimi będzie. (...) Tych listów była masa" - wyznał detektyw celebryta.

Wszystkie kobiety Krzysztofa Rutkowskiego

Przygotowaliśmy dla Was galerię, w której informujemy o wszystkich znanych Polsce miłościach i romansach detektywa bez licencji.

Jesteście ciekawi z kim był związany? Na liście znajduje się między innymi słynna Wodzianka Kuby Wojewódzkiego czy zakonnica, która dla Rutkowskiego porzuciła habit!

Syn Rutkowskiego wyproszony z imprezy! Zalał się łzami, wynosili mu jedzenie
Sonda
Lubisz Krzysztofa Rutkowskiego?
Listen on Spreaker.