O krok od tragedii – mało brakowało a potrąciłby grupkę pieszych! [FILM]

i

Autor: stop cham

O krok od tragedii – mało brakowało, a potrąciłby grupkę pieszych! [FILM]

2021-07-01 11:54

O dużym szczęściu może mówić grupa pieszych, których o mało co nie potrącił właściciel forda. Dzięki nagraniu z kamery samochodowej oraz działaniom mundurowych, pirat drogowy został namierzony. O wysokości kary dla 35-latka zadecyduje sąd.

Na jednym z portali społecznościowych internauci zamieścili szokujące nagranie, na którym na jednym z łódzkich przejść dla pieszych znajdującym się przy ul. Rzgowskiej kierujący autem osobowym omal nie potrącił grupy pieszych.

O krok od tragedii – mało brakowało a potrąciłby grupkę pieszych! [FILM]

W ostatniej chwili trzy młode osoby odskoczyły przed nadjeżdżającym pojazdem. Prowadzący pojazd pojechał dalej. Całe zdarzenie zarejestrowała kamera innego kierowcy. Sprawą zajęli się policjanci z łódzkiej drogówki.

"Szybko został ustalony potencjalny sprawca zdarzenia. Kierujący którym okazał się być 35 - letni łodzianin usłyszał już zarzut spowodowania zagrożenia w ruchu drogowym"

- relacjonują policjanci.

Podczas przesłuchania mężczyzna złożył szerokie wyjaśnienia przyznając się do popełnionego czynu. Mundurowi odstąpili od ukarania kierującego mandatem i skierowali wniosek o ukaranie do sądu, zatrzymując jednocześnie mężczyźnie prawo jazdy.

Doprowadzenie kierowcy, który prawie potrącił chłopca na hulajnodze