Nick

i

Autor: Joanna Czarnota

wywiad

Nick Sinckler to najbardziej pozytywny wokalista w kraju! "Dostaję energię od życia!"

2024-05-23 12:10

Choć pochodzi z Stanów Zjednoczonych, od wielu lat mieszka w Polsce. Jego pozytywności, uśmiechu i radości życia może pozazdrościć mu niejeden człowiek. Jak doszło do tego, że Nick Sinckler zamieszkał w naszym kraju, które miejsca w Łodzi ceni sobie najbardziej i skąd czerpie energię? Zapraszam na rozmowę.

Od lat mieszkasz w Polsce. Co, lub być może kto, sprowadziło Cię do naszego kraju?

Nick Sinckler: Minęło już 17 lat odkąd mieszkam w Polsce. Wtedy nie było wielu artystów jak ja w tym kraju. Myślałem, że byłoby fajnie jeżeli mógłbym robić coś artystycznego w Polsce, co również pomagałoby w rozwoju muzycznym w tym kraju. Chciałem dać część siebie. Po przylocie że Stanów do Europy zamieszkałem najpierw w Monachium. I tam, po jakimś czasie zaczynałem się spotkać z kimś, kto mieszkał wtedy w Polsce. Więc przyjechałem też dla miłości. Wprowadziłem się do Polski 27.02.2007 i nie żałuję tej decyzji.

Jak Ci się u nas żyje? Nie tęsknisz za ciepłem?

Życie w Polsce jest fantastyczne. Mam cudownego i utalentowanego męża, mamy 3 kochane psy, mamy cudowną rodzinę, super sąsiadów i kocham moja pracę i mój funky crazy zespół. Uwielbiam zimę. Ale muszę się przyznać że u mnie, w New Jersey, mamy więcej śniegu niż w Łodzi. Więc tęsknię za taką prawdziwą zimną w zimę.

Jesteś pełen radości, która bije od Ciebie na odległość. Skąd czerpiesz energię?

Dostaję energię od życia. Nadal żyjąc musimy cieszyć się żyć życiem. Ja się cieszę, że mogę otworzyć oczy i przywitać nowy dzień. Cieszę się, że nadal mogę zrobić to, co kocham w życiu, bo naprawdę patrzę na życie inaczej przez to. Nie idę do pracy. Śpiewanie, dla mnie, jest total przyjemnością.

nick

i

Autor: Joanna Czarnota

Bardzo często występujesz w Łodzi, ale i chyba mieszkasz, zgadza się? Co cenisz sobie w naszym mieście?

Tak, występuje w Łodzi, ale nie aż tak często jak bym chciał. Zdecydowanie chciałbym więcej.Mieszkam też w Łodzi i jest super. Życzę wszystkimi takich fajnych i przyjemnych sąsiadów, tak jak ja mam. Łódź ma swoją specyficzną atmosferę i energię. Tak jak każde duże miasto. Ma swoją czerwoną cegłę i piękne, odnowione fabryki. Jest piękne zoo, Piotrkowska, Manufaktura, Pasaż Róży. Łódź ma super festiwale, jak Great September, Parada Wolności, Light Move Festiwal. Bardzo dużo się tu zmieniło i kocham to miasto. Po prostu Łódź jest piękna.

A masz jakieś swoje ulubione miejsca w Łodzi?

Lubie Aquapark Fala, Manufaktura… ale też uwielbiam zrobić po prostu grilla w domu.

W najbliższy weekend wystąpisz na urodzinach Centrum Zdrowia Matki Polki. Chętnie bierzesz udział w takich wydarzeniach?

Jak mój grafik na to pozwala…tak. Często wspieram działania różnych fundacji, lubię podzielić sie moją energią z ludźmi. Poza tym czuję, że w ten sposób realnie mogę pomóc dając siebie i swoją muzykę.

nick

i

Autor: Joanna Czarnota
Pamiętacie uczestników 1. Edycji programu Idol? Wśród nich byli popularni muzycy a nawet poseł