WOŚP

i

Autor: Justyna Świderska Wielki Finał WOŚP już 29 stycznia

Najbardziej zaskakująca aukcja WOŚP w Łodzi. Prawdziwa gratka dla fanów adrenaliny

2023-01-29 11:10

31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już w najbliższą niedzielę. Pomóc można we wszelaki sposób: wrzucając do puszki, robiąc przelew czy biorąc udział w przeróżnych aukcjach. Sprzedać w szczytnym celu można praktycznie wszystko. A co wśród łódzkich aukcji było najbardziej zaskakujące? Sprawdźcie.

31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Już w najbliższą niedzielę 29 stycznia w całym kraju odbędzie się finał 31. edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Będzie się działo również w Łodzi. Mnóstwo atrakcji przygotowała między innymi Manufaktura. Podczas imprezy zobaczymy piękne motocykle łódzkich klubów, wykonać można będzie również bezpłatne badania np. w kierunku HCV. Pojawi się moc atrakcji dla najmłodszych, a na scenie Manufaktury wystąpi królowa polskiej sceny-Maryla Rodowicz. Trzeba jednak pamiętać, że WOŚP to przede wszystkim niesienie pomocy najbardziej potrzebującym. Praktycznie na każdym kroku pojawią się wolontariusze z puszkami, do których można będzie wpłacać datki. Pamiętajmy, nawet najmniejsza kwota ma znaczenie.

Wpłat można dokonywać również za pomocą eSkarbonki czy przelewem. Ale też można wziąć udział w licytacjach przeróżnych przedmiotów czy wydarzeń.

Najbardziej zaskakująca aukcja WOŚP

Wśród wielu aukcji są też takie, które udowadniają, że na licytację można przeznaczyć naprawdę wszystko. W Łodzi dużym powodzeniem cieszy się na pewno udzielenie ślubu przez prezydent miasta Hannę Zdanowską. To na pewno byłoby wyjątkowe wydarzenie dla młodej pary.

Przejdźmy jednak do najbardziej zaskakującej aukcji. Orientarium Zoo Łódź zaproponowało bowiem nurkowanie z... rekinami."Zejdź pod wodę w strefie oceanicznej. Przed wami wyjątkowa okazja, by przyjrzeć się z bliska płaszczkom, rekinom i innym rybom, które zamieszkują zbiorniki łódzkiego ogrodu. Stań oko w oko z naszymi rekinami, sprawdź, jak wygląda praca nurków w zbiornikach oceanicznych"- zachęcają organizatorzy. Atrakcja przeznaczona jest dla jednej osoby dorosłej, a termin realizacji to marzec-czerwiec 2023.

Drogowcy walczą z dziurami na drogach. Prace trwają w wielu częściach miasta