Myjnia

i

Autor: VintageBlue / CC0 / pixabay.com

MYJNIE SAMOCHODOWE W ŁODZI przeżywają oblężenie! Kierowcy w pełni poczuli wiosnę!

2021-02-25 10:28

Myjnie samochodowe w Łodzi oblężone przez kierowców. Wszystko przez wzrost temperatury. Posiadacze samochodów w pełni poczuli wiosnę i masowo myją swoje pojazdy. Jak długo trzeba czekać w kolejce do myjni? Ile zapłacimy za mycie samochodu? Które części najtrudniej jest pracownikom doprowadzić do porządku? Sprawdziliśmy!

Myjnie samochodowe w Łodzi przeżywają prawdziwe oblężenie! Jeśli ktoś chce umyć samochód po zimie to musi uzbroić się w cierpliwość. Myjnie ręczne i bezdotykowe są przepełnione i na wyczyszczenie pojazdu trzeba czekać nawet dwie godziny!

- W środę mieliśmy ponad 40 aut, oczywiście wszystkie były zapisane, jeśli ktoś przyjechał z tzw. marszu to musiał czekać. Samochody po tegorocznej zimie są w opłakanym stanie. Widać, że mieszkańcy zimową porą omijali myjnie szerokim łukiem, a tak robić nie powinni. Najciężej jest domyć nadkola, tam zalega śnieg i ciężko go usunąć - mówi Michaela, pracownica myjni samochodowej w Porcie Łódź.

Myjnia samochodowa: ręczna, czy automatyczna?

Większa część kierowców decyduje się na mycie auta ręcznie.

- Najlepiej umyć samochód na myjni ręcznej. Wiadomo, używamy gąbki, wycieramy progi, drzwi, oczyszczamy nadkola. Takie mycie trwa dłużej, ale wiadomo, że odpowiednie zabezpieczenie woskiem spowoduje, że samochód klienta będzie dłużej czystszy - mówi Bartek - pracownik myjni w Porcie Łódź.

Za mycie samochodu zapłacimy od 60 do 100 zł. Wszystko zależy od tego jakiej wielkości będzie pojazd.

Łodzianie masowo myją samochody!
Raport z Anteny 24.02