Policja

i

Autor: Pixabay Zdjęcie poglądowe

Na sygnale

Śmiertelny wypadek w Złotnikach. Zablokowana DK 72 między Aleksandrowem Łódzkim i Poddębicami

2023-11-29 16:37

Droga krajowa nr 72 między Aleksandrowem Łódzkim i Poddębicami jest nieprzejezdna w obu kierunkach. Po godz. 15:00 w miejscowości Złotniki w pow. poddębickim doszło do śmiertelnego wypadku w wyniku czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych.

DK 72 zablokowana. Śmiertelny wypadek w Złotnikach

Nieprzejezdna w obu kierunkach jest droga krajowa nr 72 między Aleksandrowem Łódzkim i Poddębicami woj. łódzkim. W czołowym zderzeniu śmierć na miejscu poniósł około 50-letni mężczyzna. O wypadku poinformował rzecznik prasowy komendanta wojewódzkiego PSP w Łodzi mł. bryg. Jędrzej Pawlak.

Do zdarzenia doszło w środę po godz. 15 w miejscowości Złotniki w pow. poddębickim, na 76. kilometrze dk72. To odcinek trasy między Aleksandrowem Łódzkim i Poddębicami.

W wyniku czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych śmierć na miejscu poniósł około 50-letni mężczyzna. Jego życia nie udało się uratować, mimo prowadzonej na miejscu reanimacji. Dwie kolejne osoby są ranne - wyjaśnił rzecznik.

Przyczyny wypadku ustala na miejscu policja. Trasa w miejscu wypadku jest zablokowana w obu kierunkach. Wyznaczono objazd drogami lokalnymi.

Prace na ul. Wojska Polskiego. Czy remont skończy się przed upływem terminu?

Rurociąg zabił czterech górników