tańce

i

Autor: Pexels

Łódzka parafia organizuje… imprezę taneczną dla singli. Pilnie poszukiwani panowie

2024-05-21 12:15

Parafia św. Brata Alberta w Łodzi zaprasza na zabawę taneczną dla singli. O swojej akcji poinformowała w mediach społecznościowych. Choć obecnie najbardziej poszukiwani są panowie, stworzona jest również lista rezerwowa dla pań. Poniżej szczegóły.

Parafia św. Brata Alberta organizuje potańcówkę dla singli

"Wiemy, że istnieje wiele portali randkowych, aplikacji matrymonialnych, grup dla singli. Ale wśród tych wszystkich możliwości technicznych, czasem tęsknimy za poznawaniem się na żywo..."  - brzmi pierwsze zdanie zapowiedzi wyjątkowego wydarzenia, które organizuje Parafia św. Brata Alberta w Łodzi, znajdująca się na Widzewie przy ulicy Chmielowskiego 7.

Jak wyjaśniają organizatorzy, było już ognisko, wspólna modlitwa, teraz przyszedł czas na potańcówkę dla singli! Wszystko w ramach cyklu spotkań pod hasłem "Poznajmy się".

Wydarzenie odbędzie się już w najbliższą sobotę, 25 maja, o godzinie 19:00, przy kościele pw. św. Alberta.

Potańcówka przy parafii. Szczególnie poszukiwani panowie!

Zapisy na zabawę obowiązują dla wszystkich osób stanu wolnego, pragnących i mogących zawrzeć sakramentalny związek małżeński, którzy są w wieku 30-50 lat.

Co jednak ważne, dla pań prowadzona jest już tylko lista rezerwowa. Jak wyjaśnia parafia, jeśli panowie liczniej się zapiszą, wtedy będą się indywidualnie z paniami z listy rezerwowej kontaktowali.

Zapisy dostępne są na stronie internetowej, a koszt wzięcia udziału wynosi 50 złotych.

Zabawa taneczna ma trwać do białego rana, jednak trzeba wiedzieć, że wydarzenie będzie bezalkoholowe. W programie tańce pod kierunkiem DJ Roberta, zabawy integracyjne z wodzirejem, ciepłe i zimne przekąski oraz napoje.

Dodatkowo, każdy może w formularzu zaproponować utwór muzyczny, który chce usłyszeć podczas zabawy.

Ma na koncie głośne role w Na Wspólnej i Nigdy w życiu. Niewiele osób wie, że jest prawniczką!
Sonda
Jesteś wierzący?