Kosmiczny Rossmann przyszłości w Łódzkiej Manufakturze

2020-06-16 9:52

W połowie czerwca w dawnej fabryce Poznańskiego pojawiła się nowa drogeria Rossmann. To miejsce ma być krokiem w przyszłość, w którym nowoczesny design przenika się z najnowszymi technologiami.

W połowie czerwca w Manufakturze, która jest jednym z największych centrów handlowych w Europie, pojawiła się nowa flagowa drogeria Rossmann. Co czyni ją tak wyjątkową i dlaczego Rossmann nazywa ja drogerią przyszłości? Składają się na to cztery podstawowych elementy. Nowy Rossman został bowiem podzielny na cztery wyjątkowe stery:

Rossmann w Łódzkiej Manufakturze

i

Autor: Rossmann Rossmann w Łódzkiej Manufakturze

Manufaktura Piękna 

Jednym z hitów tej strefy jest Refill station – automaty, w których klienci mogą napełniać butelki wielokrotnego użytku, np. szamponem, żelem pod prysznic, płynem do prania czy mycia naczyń. 

„Manufaktura Piękna” to też nowa marka kosmetyków, które są produkowane w Polsce i „stworzone z miłością, zapakowane z czułością i podane z radością”.

W skład marki wchodzi około 250 produktów. Są wśród nich te z naturalnymi składnikami, wegańskie, waterless (jak mydła w kostce czy pudry do mycia włosów - są one odpowiedzią na potrzeby naszej planety, bo do ich produkcji zużywa się mniej wody), czy sensoryczne (działające na zmysły powonienia, wzroku i dotyku – kule, pudry, ciastoliny, galaretki czy musy).

Rossmann w Łódzkiej Manufakturze

i

Autor: Rossmann Rossmann w Łódzkiej Manufakturze

Strefa Beauty

Tę strefę wyróżnia bardzo rozbudowana oferta perfumeryjna. W tej strefie klientki znajdą m.in. markę NYX oraz wyspę równie kultowej marki Semilac, gdzie będzie można zrobić manicure. Atrakcją dla klientek wrzucających zdjęcia na Instagrama będzie specjalna Selfie Wall, gdzie można uwiecznić np. zakupy z przyjaciółką.

Strefa Zdrowia

Zdobi ją ogromna ściana z mchu z napisem „Zdrowo!”. Wielbiciele zdrowego odżywiania znajdą tu m.in. przekąski, bogaty wybór produktów wegańskich, bezglutenowych i ekologicznych, wyrobów regionalnych, w tym miodów z polskich pasiek. Na półkach znalazły się też ekologiczne włoskie makarony (Alb Natur), ekologiczne kawy i herbaty (Destination) oraz największy w Polsce wybór produktów marki własnej Rossmanna, czyli cieszącej się wielkim powodzeniem enerBiO.

Strefa Grab&go

Dla klientów, którzy lubią robić zakupy „w biegu”, stworzono specjalną strefę. Będą w niej mogli szybko znaleźć podstawowe niezbędne produkty, takie jak mydło, jedzenie dla dziecka, karmę dla zwierząt czy papier toaletowy. 

COŚ DOBREGO #21

Jesteś prawdziwym kociarzem? Sprawdź, ile wiesz o kotach! [QUIZ]

Pytanie 1 z 18
Według jednej z legend kot ocalił Mahometa przed:
Jesteś prawdziwym kociarzem? Sprawdź, ile wiesz o kotach! [QUIZ]