Kibice ŁKS-u pobili rekord! Są dużym wsparciem dla klubu

i

Autor: lkslodz.pl

Kibice ŁKS-u pobili rekord! Są dużym wsparciem dla klubu

2023-02-16 9:37

Niesieni dobrą dyspozycją piłkarzy, kibice ŁKS-u licznie kupowali karnety na mecze ligowe swojej drużyny. Sprzedano ich najwięcej w historii. Ich liczba jest o ok. 1000 większa niż w poprzedniej rundzie.

Rycerze wiosny właśnie od rundy wiosennej mogą być silni jak nigdy. Wszystko za sprawą kibiców, którzy będą się licznie pojawiać na stadionie. Pierwszy domowy test w tej rundzie łodzianie mają za sobą. Podczas ostatniego ligowego meczu z GKS-em Tychy, według informacji łódzkiego sportu, na stadionie im. Króla zebrało się 8665 kibiców. Ponad połowa z nich to karnetowicze.

ŁKS z dumą podzielił się informacją ile karnetów sprzedano na rundę wiosenną. Jest ich aż 5329. To rekord klubu i blisko 1000 więcej niż na rundę jesienną. Prawdopodobnie, kibiców przekonała dobra postawa piłkarzy w pierwszej połowie sezonu.

Łódzki Klub Sportowy po 19 ligowych jest liderem tabeli 1. Ligi. Na swoim koncie ma 38 punktów. To o 3 więcej niż znajdujący się na drugim miejscu Ruch Chorzów. Celem Łodzian jest ostateczne zwycięstwo w lidze, jednak bezpośredni awans do Ekstraklasy dają dwa pierwsze miejsca. Pozycje od 3 do 6 dają możliwość walki w barażach.

Polonez dla Łodzi. Zatańczyli maturzyści i pozostali mieszkańcy miasta