Skiba

i

Autor: Mieszko Piętka/AKPA

gwiazdy

Karolina i Krzysztof Skiba pokazali się na ściance z ważnym transparentem. "Kochaj, nie zabijaj"

2024-06-19 12:23

Gala Gwiazd Plejady 2024 przyciągnęła wiele znanych i lubianych nazwisk polskiego show-biznesu. Niektórzy jednak popularność wykorzystują w szczytnym celu, tak jak Karolina i Krzysztof Skiba. Małżeństwo pojawiło się na ściance trzymając ważny transparent.

Karolina i Krzysztof Skiba na gali Plejady. Przynieśli transparent

We wtorek, 18 czerwca, odbyła się siódma edycja wydarzenia Gwiazdy Plejady 2024, która powróciła po trzech latach przerwy. Impreza przyciągnęła największe nazwiska polskiego show-biznesu. Pojawiły się takie osoby jak Krzysztof Rutkowski, Margaret, Julia Wieniawa, Natalia Kukulska czy Karolina i Krzysztof Skiba.

I to właśnie oni ostatni wykorzystali pojawienie się na ściance w szczytnym celu. Choć zaprezentowała się w eleganckich, czarnych stylizacjach, to wielki transparent, który im towarzyszył, zrobił największą furorę.

"Kochaj! Nie zabijaj!" - brzmiało hasło, które było jednocześnie apelem małżeństwa. Na transparencie widoczne były również zwierzęta.

Krzysztof Skiba przeszedł na wegetarianizm

Krzysztof i Karolina Skibowie kochają zwierzęta i całym sercem wspierają akcje, które mają na celu ich ochronę. Niedawno opublikowali w mediach społecznościowych zdjęcia z wizyty w "Azylu dla Świń Chrumkowo", gdzie znajdują się ocalałe zwierzęta. Promują także adopcję zwierząt ze schronisk.

Karolina od 11 lat jest na diecie wegetariańskiej, a również niedawno na ten ruch namówiła swojego męża. Jak sam przyznał, znacznie lepiej czuje się na diecie wege, a do tego nie przyczynia się do cierpienia zwierząt.

"Przejście Krzysia na "zieloną stronę mocy" zbliżyło nas jeszcze bardziej i nigdy nie myślałam, że można tak być dumnym jak codziennie jestem. Ten transparent był jego pomysłem, chciał koniecznie zrobić coś dla zwierzaków, jakiś szum, sprawić, by ludzie przemyśleli pewne swoje postawy" - tak skomentowała Karolina Skiba pojawienie się na ściance z transparentem.

Krzysztof Skiba z młodą żoną na ściance w Opolu. Miłość kwitnie?
skiba

i

Autor: Mieszko Piętka/AKPA