Nowa sieć wkracza do Polski. Już w listopadzie otworzy pierwszy sklep. Wyróżnikiem mają być bardzo niskie ceny

i

Autor: pixabay

Nowa sieć sklepów wkracza do Polski. W listopadzie otworzy pierwsze dyskonty. Wyróżnikiem marki mają być bardzo niskie ceny

2022-10-27 13:53

Gudi Home to sieć sklepów wielobranżowych, która postanowiła wejść na polski rynek. Marka sprzedaje odzież, akcesoria do domu, kosmetyki, zabawki, sprzęt sportowy, artykuły dla zwierząt, a także drobną elektronikę. Tym, czym ma się wyróżnić na polskim rynku, są bardzo niskie ceny.

Gudi Home otwiera pierwsze sklepy w Polsce

Gudi Home to sieć wielobranżowych dyskontów jeszcze nieznana w Polsce. Wkrótce ma się to zmienić, bowiem marka postanowiła wejść na polski rynek. Niewykluczone, że będzie to głośne wejście, ponieważ Gudi Home deklaruje, że sprzedawane towary będą mieć ceny niższe od regularnych stawek w Polsce. 

- Stawiamy na szeroki asortyment, który przyciągnie klientów w różnym wieku. W Gudi Home będzie można kupić m.in. odzież, akcesoria do domu, kosmetyki, zabawki, drobną elektronikę, artykuły sportowe i wędkarskie, artykuły szkolne, części samochodowe,a nawet rower - mówił Zbigniew Grodzicki z firmy Rentcon, odpowiedzialnej za rozwój marki, dla portalu dlahandlu.pl. 

Gdzie powstaną sklepy Gudi Home?

Sklepy Gudi Home mają się otwierać sukcesywnie w największych polskich miastach, przede wszystkim w dużych galeriach handlowych. Taka lokalizacja jest niezbędna, ponieważ sklepy mają mieć powierzchnię od 800 do nawet 2,5 tys. mkw, żeby można było w nich zmieścić cały asortyment. Wyróżnikiem marki jest to, że nie trzyma towarów w magazynach, lecz wszystko eksponuje w sklepach. Co istotne, Gudi nie będzie przedawać towarów przez Internet. 

Pierwszy sklep zostanie otwarty w listopadzie w warszawskiej Galerii Północnej, a kolejny w Galerii Solnej w Inowrocławiu. Marka planuje otwierać 10 sklepów rocznie. 

Serce WOŚP stanęło w Łodzi