barbie

i

Autor: Pexels

Quiz

Barbie znów na topie! Sprawdź swoją wiedzę na temat kultowej lalki [QUIZ]

2023-09-18 15:17

Barbie zna każdy, niezależnie od wieku. Teraz nadeszła nowa era Barbie, a wszystko za sprawą filmu, który właśnie pojawił się w kinach. Czy są tu fani tej ponadczasowej lalki? Jeśli tak, przygotowaliśmy specjalnie dla Was quiz z wiedzy o Barbie. Koniecznie sprawdźcie swoją wiedzę.

Wielki powrót Barbie. Od 21 lipca w kinach nowa produkcja

W piątek 21 lipca do polskich kin wchodzi nowa produkcja Barbie. Tym razem przeznaczona ona jest raczej dla osób dorosłych, ponieważ to komedia romantyczna, w której tytułowa bohaterka, żyjąca w bajkowym świecie, przeżywa kryzys egzystencjalny. Reżyserką filmu jest Greta Gerwig, znana głównie z kina niezależnego.

W związku z pojawieniem się na dużym ekranie Barbie, lalka znów jest na topie. Niemal w każdym sklepie zobaczyć możemy gadżety związane z Barbie. Z pewnością osoby starsze żałują, że w czasach ich dzieciństwa, takich atrakcji nie było.

Jak dobrze znasz Barbie? Sprawdź swoją wiedzę w naszym quizie

Jesteś fanem lalek Barbie i wszystkiego co z nią związane? To się idealnie składa! Przygotowaliśmy dla ciebie quiz, w którym masz okazję sprawdzić swoją wiedzę na temat najbardziej popularnej lalki na świecie. Jesteś na to gotowy? Ostrzegamy, łatwo nie będzie.

Barbie znów na topie! Sprawdź swoją wiedzę na temat kultowej lalki

Pytanie 1 z 10
W którym roku powstała pierwsza lalka Barbie?
Naga Rodowicz w hotelu. Historia z Koprem

Nietypowe kierunki studiów. Możesz studiować kynologię, survival i doradztwo filozoficzne