31. Finał WOŚP w Tarnowie - Rozgrzej się z ESKĄ

i

Autor: Justyna Świderska 31. Finał WOŚP w Tarnowie - Rozgrzej się z ESKĄ

31. Finał WOŚP. Wiadomo, ile pieniędzy zebrano w Łodzi!

2023-02-10 10:17

Za nami 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku w całym kraju zbierane były pieniądze na walkę z sepsą. Wiadomo już, ile łodzianie wspólnie zebrali pieniędzy. Kwota robi wrażenie!

31. Finał WOŚP

Tegoroczny finał WOŚP odbył się 29 stycznia i przebiegał pod hasłem "Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!". Za pieniądze zebrane w ramach 31. Finału WOŚP kupione będą specjalistyczne urządzenia do analizy i wczesnego wykrywania zakażenia.

Jak co roku, Polacy bardzo aktywnie uczestniczyli zarówno w zbiórkach pieniędzy na aukcjach internetowych, wysyłali przelewy oraz dawali datki do puszek. Jeszcze tego samego dnia, w niedzielny wieczór, poinformowano, że zebrano już 154 606 764 zł.  A należy pamiętać, że są jeszcze aukcje, które trwają do połowy lutego.

WOŚP 2023 w Łodzi. Ile zebrano pieniędzy?

Urząd Miasta Łodzi poinformował o najnowszych danych dotyczących kwoty zebranej podczas 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Łodzi. Jak się okazuje, łodzianie i w tym roku pokazali swoje ogromne serce do pomagania. Łącznie, wraz ze wszystkimi licytacjami, puszkami i wirtualnymi skarbonkami Łódź zebrała 3 038 267,51 zł! 

Polonez dla Łodzi. Zobacz, jak zatańczyli go mieszkańcy