komunia

i

Autor: Pixabay/ TikTok Ania Piestrzewicz

Pierwsza Komunia Święta

TikTokerka poszła na przyjęcie komunijne. Ten widok zszokował internautów!

2023-05-24 13:48

Pewna TikTokerka wybrała się na przyjęcie komunijne do dziecka znajomych. Całość relacjonowała w swoich mediach społecznościowych. Stół wyglądał jednak jakby był przygotowany na wesele. Internauci zastanawiają się, czy to nie jest już przesada.

TikTokerka zrelacjonowała przyjęcie komunijne

Anna Piestrzeniewicz prowadzi TikToka, który w większości skupia się na jedzeniu. Tym razem wybrała się na przyjęcie z okazji pierwszej komunii, które odbyło się w Głuchowie. Następnie, wszystko co jadła i piła oczywiście zrelacjonowała.

Była to prawdziwa uczta! Na początku na stole pojawił się rosół, mięso z ziemniakami, kapustą oraz marchewką z groszkiem, kluski z mięsem, nie zabrakło też lodów, a także zimnych przekąsek. Podano również tort komunijny.

I nie byłoby to nic dziwnego, gdyby później nie przyszła kolei na następne posiłki: grzybowa, pieczony schab z kaszą i kapustą, a także mięso w panierce z frytkami i surówką. Na stole widać było wszelakie napoje, również procentowe. Influencerka skusiła się na czystą wódkę.

Internauci w szoku. "Jak na weselu!"

Komentarzy pod opublikowanym filmikiem nie brakuje. W większości jednak internauci są zniesmaczeni. Jak podkreślają, przyjęcie przypomina bardziej wesele, niż komunię.

Negatywnie odebrali również pojawienie się na stole alkoholu. "Dla mnie osobiście wódka w takim dniu to już przegięcie i to na 100%. Dwoje dzieci mam po komunii, to święto dziecka a nie nasze..."- brzmi jeden z komentarzy.

Ich oczom ukazał się las. Las SŁUPKÓW!

To najpiękniejsze plaże na świecie. "Trafią prosto na Twoją listę marzeń"