Ten motocyklista oszukał przeznaczenie

i

Autor: Unsplash - Polícia SR - Bratislavský kraj/Facebook.com

Ten motocyklista oszukał przeznaczenie! Niesamowity finał zderzenia z samochodem WIDEO

2022-06-17 15:58

Nagłe hamowanie, spora prędkość i zderzenie... Jednak finał jest zupełnie inny, niż możnaby się spodziewać. Ten mężczyzna na motocyklu może mówić o prawdziwym szczęściu. Policja udostępniła wideo z wypadku, który miał miejsce na zatłoczonej drodze. Motocyklista z impetem wjechał w tył hamującego auta. Jak potoczyły się dalsze wydarzenia? Czytaj w naszym artykule i zobacz na załączonym wideo.

Wypadek miał miejsce w czwartek, 16 czerwca, na słowackiej autostradzie D1, zaś wideo udostępnili tamtejsi policjanci. Widzimy na nim jadące jeden za drugim samochody. W pewnym momencie jeden z pojazdów hamuje - robią to więc także te, które poruszają się za nim. Nagle w kadr wjeżdża motocyklista, który nie zdążył wytracić prędkości.

Na nagraniu widać jak jednoślad uderza w tył samochodu. Motocyklista zaś wylatuje w powietrze i... ląduje na dachu auta! Siedzi tam wyraźnie zaskoczony takim obrotem sprawy.

Zobaczcie wideo:

- Z dotychczas uzyskanych informacji wynika, że ​​do zderzenia pojazdów doszło, gdyż kierowca motocykla BMW prawdopodobnie nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu - informują policjanci. - Po zderzeniu kierowca motocykla pozostał na dachu samochodu marki Hyundai.

Co ciekawe, motocyklista nie odniósł w wyniku zderzenia żadnych obrażeń.

Pracownicy MOPS zablokowali łódzkie skrzyżowanie marszałków