Dzieje się!

Seria nieszczęść na Legionów trwa. Samochód wpadł w wykop

2023-11-20 11:29

Do kolejnej zaskakującej sytuacji doszło na ulicy Legionów w Łodzi. Po tym jak zabetonowano wokół samochód i wystrzeliła rura, teraz kolejny pojazd wpadł w wykop znajdujący się przy skrzyżowaniu z Zachodnią. O sytuacji poinformowała społeczność LDZ Zmotoryzowani Łodzianie.

Samochód wpadł w wykop na Legionów

Remont Legionów trwa, co przysparza wielu utrudnień, szczególnie mieszkańcom pobliskich kamienic. Komplikacje pojawiają się również kierowcom, którzy nie zawsze mogą bezpiecznie dotrzeć do swoich domów.

Jak informuje społeczność LDZ Zmotoryzowani Łodzianie, do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu Legionów z Zachodnią.  Samochód wpadł w wykop, z którego nie mógł się wydostać.

"Z tego co wiemy w niedzielny wieczór kierowca samochodu opel próbował przejechać remontowany odcinek Legionów który podczas deszczu zmienił się w błoto, prawdopodobnie małe umiejętności lub szybkość doprowadziły do wpadnięcia w poślizg i samochód wpadł w wykop z którego kierowcy nie udało się go wyciągnąć. Remont Legionów dotyka jakaś klątwa, bo to już kolejna bardzo dziwna sytuacja na tej inwestycji, chociaż samochody w podobnej sytuacji mieliśmy także na Północnej, Przybyszewskiego." - przekazał nam Jarosław Kostrzewa z LDZ Zmotoryzowani Łodzianie.

Mysłowice. Samochód zmiótł z drogi 16-latka! Był o krok od śmierci [WIDEO]

Próbowaliśmy również skontaktować się z urzędem miasta, by zapytać, co stało się z samochodem i czy podjęto jakieś dalsze kroki. Niestety, w chwili publikacji artykułu, nie uzyskaliśmy żadnej odpowiedzi.

Rzecznik policji natomiast przekazał nam, że żadnej interwencji z ich strony nie było.

Zgierska będzie zielona! Pojawi się tam 600 sztuk pnączy