See Bloggers w ten weekend w Łodzi. Sprawdź, co będzie się działo

i

Autor: mat. prasowe

Wydarzenia

See Bloggers w ten weekend w Łodzi. Sprawdź, co będzie się działo

2024-06-14 11:43

Ewa Chodakowska, Roxie Wegiel, Karolina Gilon, Cezary Pazura, Lara Gessler, Joanna Przetakiewicz i Kasia Sokołowska - to tylko część prelegentów, którzy pojawią się w tym roku na See Bloggers w Łodzi.

See Bloggers w ten weekend w Łodzi

Rozpoczyna się największy w Polsce festiwal Twórców Internetowych See Bloggers 2024. Wydarzenie będzie się odbywać w dniach 14-16 czerwca w Łodzi w Łódzkim Centrum Wydarzeń. W jednym miejscu będzie można wziąć udział w warsztatach i panelach dyskusyjnych, prelekcjach w strefie edukacyjnej czy w kreatywny sposób skorzystać z przestrzeni otwartych. Nigdzie indziej nie ma tak bezpośredniego kontaktu widzów i twórców w jednym miejscu. W tym roku do Łodzi przyjadą największe nazwiska internetu. Ewa Chodakowska, Roxie Wegiel, Karolina Gilon, Cezary Pazura, Lara Gessler, Joanna Przetakiewicz i Kasia Sokołowska - to tylko część tegorocznych prelegentów.

Szczegółowy program See Bloggers można znaleźć TUTAJ

Co roku, podczas Festiwalu przyznawane są prestiżowe nagrody #Hasztagi Roku dla Twórców Internetowych wyróżniających się swoją działalnością, kreatywnością i aktywnością. Jubileuszowa Gala odbędzie się 15 czerwca o godzinie 20:00 w EC1 Łodzi. W zeszłym roku statuetki otrzymali m.in. Magda Gessler, Architekt Porządku, Martyna Wojciechowska, Joanna Jędrzejczyk czy Cezary Pazura.

Aga Grzelak z wąsem, Szelągowska niczym Marylin Monroe. Tak gwiazdy prezentowały się na See Bloggers 2023

Dopasuj słynne dzieci do ich znanych rodziców

Pytanie 1 z 10
Kto jest ojcem Filipa?
Filip Chajzer
See Bloggers 2023. W Łodzi odbyło się wielkie święto influencerów!