Przemek Ledzian

i

Autor: materiały prywatne Przemek Ledzian

PIT

Przemek Ledzian na co dzień pomaga innym. Teraz potrzebuje naszej pomocy. Jak przekazać mu 1,5% podatku?

2024-02-02 10:30

Przemek Ledzian to łódzki społecznik, który na co dzień angażuje się w mnóstwo zbiórek dla potrzebujących, aktywnie wspiera WOŚP, jest też inicjatorem akcji "Światełko Pamięci". Jednak sam wcale nie ma łatwo. 32-latek zmaga się z wieloma chorobami i to właśnie teraz potrzebuje naszej pomocy. Jak przekazać mu 1,5% podatku?

Przemek Ledzian zmaga się z wieloma ciężkimi chorobami

Przemka Ledziana w Łodzi znają niemal wszyscy przede wszystkim z jego ogromnego serca i chęci niesienia pomocy każdemu. Ostatnio społecznik zaangażowany był w 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, można było go spotkać z puszką na jednej z łódzkich ulic, a także wpłacić datek do jego eskarbonki. W październiku Przemek organizuje "Światełko Pamięci", które ma na celu okazanie pamięci i zapalenia świeczki na grobach osób zapomnianych, samotnych, bezdomnych.

Jak się jednak okazuje, szpital to drugi dom Przemka. Wszystko przez mnóstwo chorób z którymi na co dzień musi walczyć. Wśród nich jest m.in. : guz tarczycy, neuropatia, nadciśnienie, cukrzyca, astma oskrzelowa, objawy parkinsonizmu, arytmia, guzy na płucach, deformacja kręgosłupa czy zanik tarczycy.

Jedyne, co może pomóc, to skuteczne leczenie i regularna rehabilitacja.

Przekaż Przemkowi 1,5% podatku. To nic nie kosztuje!

W styczniu ruszył okres rozliczeniowy podatków. Oznacza to, że rozliczając się, każdy może przekazać 1,5% na wybrany przez siebie cel. Przemek jest podopiecznym Fundacji Avalon i jemu również można w ten sposób pomóc.

"Każdy ,nawet najmniejszy gest z Waszej strony to dla Mnie szansa na lepsze jutro i walka o sprawność i samodzielność. Wszystkie pieniądze, które trafią na moje konto w fundacji Avalon z odpisu , której jestem podopiecznym będę mógł wykorzystać na podstawie faktur, paragonów które będą pokrywać moje leczenie, rehabilitację , czy inne wydatki związane ze zdrowiem i codziennym funkcjonowaniem, także nic nie zostanie sprzeniewierzone."  - wyjaśnia nam Przemek.

Aby okazać mu swoje wsparcie w zeznaniu podatkowym wpisać nazwę organizacji pożytku publicznego wraz z numerem KRS:

KRS 0000270809Cel szczegółowy:  LEDZIAN 3870

Rozliczyć się można również za pomocą strony internetowej fundacji. Wystarczy tylko wpisać dane.

Tragiczne losy psa z serialu "Przygody psa cywila". Historia z Koprem

Nowy mieszkańcy łódzkiego Zoo. To bardzo rzadki gatunek