Poznajesz tego mężczyznę? Pomóż zrobić mu niespodziankę! Jego syn organizuje urodziny, jakich jeszcze nie było

i

Autor: Pixabay.com/archiwum prywatne

Poznajesz tego mężczyznę? Pomóż zrobić mu niespodziankę! Jego syn organizuje urodziny, jakich jeszcze nie było

2021-05-28 15:54

Te urodziny na pewno przejdą do historii. Wszystko przez wyjątkowy prezent, jaki na 70. urodziny ojca, chcą mu sprawić jego dzieci. Syn pana Zbyszka z Łodzi apeluje do wszystkich, którzy znali tatę, o napisanie listu ze wspomnieniami. Ogłoszenie z adresem mailowym i telefonem pojawiło się na łódzkich Kozinach.

"Zbyszek Kacprzak... ma się świetnie" - tak zaczyna się ogłoszenie, które zawisło na łódzkich Kozinach. Poniżej widzimy zdjęcie młodego mężczyzny w marynarskim mundurze. Fotografia jest stara, i przykuwa uwagę do plakatu, ale o co może chodzić jego autorowi?

Okazuje się, że cała akcja ma być sentymentalną niespodzianką dla seniora. Pan Artur wymyślił, że 70. urodziny jego taty nie mogą być banalne. Dlatego poszukuje dalszych i bliższych znajomych. Temu właśnie służyć ma ogłoszenie, które dostrzegł nasz reporter. Syn jubilata powiesił je blisko jego miejsca zamieszkania. Ma nadzieję, że dostrzegą je jego znajomi z dawnych lat.

- Jeśli kiedykolwiek go spotkałeś, grałeś z nim w piłkę, podrywałeś dziewczyny albo byłaś podrywaną dziewczyną, skontaktuj się ze mną - apeluje syn pana Zbyszka.

Pamiątką będą listy, w których znajomi i przyjaciele odpowiedzą na krótkie pytania.

- Jak Zbyszek Kacprzak wpłynął na twoje życie? Jak je zmienił, jak ukształtował, poruszył - wylicza pan Artur. - Zwykle wspominamy kogoś dopiero na pogrzebie. A my chcielibyśmy, żeby o naszym ojcu mówić za życia.

Syn już teraz zaprasza wszystkich dawnych znajomych ojca na bankiet. Urodzinowa impreza odbędzie się 18 listopada w Łodzi.

Plakat

i

Autor: archiwum prywatne
Raport z anteny 28.05, godz.10