Pełnia Księżyca

i

Autor: Canva Pro

gwiazdy

Pełnia Kwiatowego Księżyca już wkrótce! Kiedy się pojawi i co oznacza?

2024-05-25 15:06

Zbliża się majowa pełnia Księżyca, znana jako Pełnia Kwiatowego Księżyca. Dla osób wierzących w astrologię powinien być to bardzo dobry znak. Tego dnia bowiem świętować będziemy radość i falę pozytywnej energii. Kiedy pojawi się na niebie i co dokładnie oznacza? Wyjaśniamy.

Pełnia Kwiatowego Księżyca. Czym jest?

Nazwa Pełni Kwiatowego Księżyca związana jest przede wszystkim z faktem, że w tym czasie  w przyrodzie dokonują się wielkie zmiany, a natura na dobre budzi się do życia po zimie. Okazuje się jednak, że to zjawisko będzie miało znaczący wpływ nie tylko na florę i faunę, lecz także i na ludzi.

Dla wielu osób czas ten będzie czasem wyjścia ze swojej strefy komfortu, co może spowodować duże zmiany zarówno w strefie zawodowej, jak i prywatnej. Szczególnie zmiany mogą dotyczyć miłości.

Jak zapewniają eksperci, Pełnia Kwiatowego Księżyca wniesienie do życia spokój i wiele pozytywnych wydarzeń, każdemu. W tym roku bowiem, Kwiatowy Księżyc sprawi, że wyjdziemy obronną ręką z wielu problemów i w najbliższym czasie nie będą doskwierać nam żadne przykrości czy niepowodzenia. 

Okazuje się jednak, że niektóre znaki zodiaku mogą szczególnie skorzystać na tym zjawisku astronomicznym. Wśród nich znajdują się Waga, Rak, Skorpion, Koziorożec i Baran.

Pełnia Kwiatowego Księżyca. Kiedy wypada?

W tym roku pełnię, mianowaną Pełnią Kwiatowego Księżyca będziemy mieli okazję obserwować już 23 maja o godzinie 15:55.

Następna pełnia księżyca pojawi się 22 czerwca oraz 21 lipca 2024 roku.

Luna interesuje się astrologią. Zapytała gwiazdy o wynik konkursu Eurowizji?
Sonda
Pełnia Księżyca - czy dobrze śpisz w nocy?