Nick Cave & The Bad Seeds

i

Autor: Materiały prasowe

Muzyka

Nick Cave & The Bad Seeds zagrają w Łodzi. Sprzedaż biletów rusza w tym tygodniu!

2024-03-18 10:15

Nick Cave & The Bad Seeds wystąpią w łódzkiej Atlas Arenie. Legendarny głos australijskiego wokalisty usłyszymy w Łodzi już 10 października. Zespół zagra zarówno materiał z nowego albumu „Wild God”, jak i swoje wcześniejsze hity. Gościem specjalnym koncertów w Polsce będzie zespół Dry Cleaning.

Nick Cave & The Bad Seeds wyruszą jesienią w swoją pierwszą halową europejską trasę koncertową od 2017 roku. The Wild God Tour - która rozpocznie się 24 wrześnie w Oberhausen i zakończy 17 listopada w Paryżu – zawita także do Łodzi. 10 października zespół wystąpi w Atlas Arenie. Na koncercie w Łodzi usłyszymy zarówno materiał z nowego albumu „Wild God”, który ukaże się 30 sierpnia, jak i największe hity śpiewane legendarnym głosem Nicka Cave’a.

Nigdy nie myślę jak dany album zabrzmi na żywo. Proces powstawania tekstów jest zbyt skomplikowany, aby zastanawiać się nad tą kwestią. Ale kiedy słucham „Wild God”, mam poczucie, że z tymi piosenkami możemy na żywo zrobić coś epickiego. Jesteśmy tym bardzo podekscytowani. Ten album sprawia wrażenie, jakby był stworzony dla sceny - mówi Nick Cave.

Bilety na koncert Nick Cave & The Bad Seeds w Łodzi trafią do sprzedaży otwartej 22 marca o godz. 10:00. Będzie je można na stronie ebilet.pl.

Gościem specjalnym koncertów w Polsce będzie zespół Dry Cleaning.

Komentarze po koncertach Nick Cave & The Bad Seeds:

  • „Z jednej strony pełne napięcia i wściekłości, a z drugiej delikatne i oczyszczające. Mistrzostwo” - The Independent
  • „Scementowanie reputacji Bad Seeds jako jednego z najlepszych zespołów koncertowych” - Daily Telegraph
  • „...tak jak każda wybitna sztuka, to doświadczenie, które Cię zmienia i zostaje z Tobą na lata.” - Forbes
  • „Wydarzenie miażdżącego geniuszu” - DIY
  • „Kiedy zainteresujesz się Nick Cave & The Bad Seeds, a każdego w końcu to dopada, zrozumiesz, że są najlepszym zespołem koncertowym na świecie.” - Vice
Piotr Rogucki zdradził, ile koncertów zagra Coma w tym roku! Zespół jedną z gwiazd Rockowizny!